PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
AGNIESZKA STOPYRA X MAC – SZMINKA NIESIE POMOC W KAMPANII VIVA GLAM 2019

AGNIESZKA STOPYRA X MAC – SZMINKA NIESIE POMOC W KAMPANII VIVA GLAM 2019

Czerwona szminka to nie tylko symbol zmysłowości, ale i symbol walki o życie.  

Niewinna, czerwona pomadka może zdziałać wielkie rzeczy. Po pierwsze: pomagać, bo to właśnie 100% dochodu z jej sprzedaży trafia do VIVA GLAM FUND. Od 1994 roku kampania podejmuje walkę z HIV oraz AIDS, zapewniając finansowe wsparcie organizacjom pracującym w regionach i populacjach, które nie są objęte wystarczającą opieką.

VIVA GLAM 2019 – AGNIESZKA STOPYRA X MAC W AKCJI CHARYTATYWNEJ

Czerwona szminka ma za zadanie inspirować – jest ona bowiem motywem przewodnim legendarnej kampanii VIVA GLAM, którą przez lata wspierała cała plejada gwiazd, m.in.: RuPaul, Lady Gaga, Elton John, Nicki Minaj, Ricky Martin, Christina Aguilera, Dita Von Teese, Mary J Blige, Rihanna czy Miley Cyrus. W tym roku polska ilustratorka mody i graficzka – Agnieszka Stopyra – miała przyjemność tworzyć specjalną, artystyczną odsłonę kampanii. Jej kolaboracja z marką MAC jest tym bardziej szczególna, bo przypada w 25. urodziny VIVA GLAM. A powodów do świętowania jest mnóstwo.

MAC AIDS Fund: czerwona szminka w kampanii Viva Glam 2019 (fot. materiały prasowe)

MAC AIDS Fund zebrał prawie 500 mln dolarów i pomógł ponad 19 milionom ludzi dotkniętych AIDS.

POLECAMY: CZERWONA SZMINKA - OD POCAŁUNKU ŚMIERCI DO IKONY KULTURY

AGNIESZKA STOPYRA – O ARTYSTCE

Agnieszka Stopyra to ilustratorka mody i graficzka mająca na koncie kilka wystaw, w tym dwie związane z największymi tygodniami mody w Polsce. Współpracuje z międzynarodowymi markami z branży fashion i beauty. Tworzyła projekty m.in. dla: OPI, Pandora, Pennyblack, Samsung, Glamour, Viva Moda i Harper's Bazaar. Jurorka w konkursie DESIGN BY Śliwka Nałęczowska. Znalazła się w gronie najlepszych polskich ilustratorów mody według portalu Fashion Biznes.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: MAC | Viva Glam 2019 | kampania | Agnieszka Stopyra |

podobne artykuły