PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
POKAZ KOLEKCJI CHANEL JESIEŃ ZIMA 2012 - KOSMICZNE STALAGMITY

POKAZ KOLEKCJI CHANEL JESIEŃ ZIMA 2012 - KOSMICZNE STALAGMITY

Karl Lagerfeld nie próżnuje. Prezentacja jego kolekcji dla Chanel jesień zima 2012 plasuje się wysoko w rankingu najlepszych w Paryżu. Sami oceńcie!

Pełna świateł sala, dużo bieli i ogromne stalagmity na samym środku wybiegu, to nie sceneria z futurystycznego filmu Star Trek, a scenografia pokazu kolekcji Chanel jesień zima 2012. Scenografia, która notabene, zawsze jest bardzo mocną i perfekcyjnie dopracowaną stroną każdej prezentacji. Czy jest to wiejska sceneria jak z barokowej sielanki, czy stół uginający się pod owocami w srebrnych tacach, czy tak jak ostatnio, jaskinia z gigantycznymi stalagmitami, Chanel nigdy nie zawodzi.

 

 

 

 

Pokaz Chanel jesień zima 2012fot. East News/ Pokaz kolekcji Chanel jesień zima 2012

 

W tym sezonie w jaskini pomiędzy stalagmitami przechadzały się gwiazdy Lagerfelda - Miranda Kerr, Joan Smalls, Anja Rubik i nowa faworytka, Montana Cox. Zabrakło jedynie naszej ulubionej modelki, niepokornej Frei Behy Erichsen. Każda z nich przemierzała wybieg z ozdobionymi kryształkami brwiami, w błyszczących wąskich cygaretkach, przeźroczystych spódnicach nałożonych warstwowo i błyszczących, metalicznych żakietach.

 

Pokaz Chanel jesień zima 2012fot. East News/ Pokaz kolekcji Chanel jesień zima 2012

 

Lagerfeld proponuje nieco bardziej sportowe sylwetki, odchodząc nieco od klasyki lansowanej przez Chanel. Odpowiedni balans stanowią geometryczne detale i biżuteryjne wykończenia. Bazując na szerokiej palecie kolorów (od czerni, poprzez fiolet, aż do żółci) projektant stworzył kolekcję nie tyle spektakularną, co podaną w pięknym opakowaniu.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: trendy jesień zima 2012 | Karl Lagerfeld | Chanel |

podobne artykuły