Logotyp serwisu lamode.info
RELACJA Z POKAZU KOLEKCJI TERESY ROSATI I DUETU ZEMEŁKA&PIROWSKA

RELACJA Z POKAZU KOLEKCJI TERESY ROSATI I DUETU ZEMEŁKA&PIROWSKA

Jesteście ciekawi, co będzie modne tej wiosny? Zobaczcie relację z pokazów w ramach wydarzenia Ladies4Ladies - Teresa Rosati, Zemełka&Pirowska oraz fryzjer Maciej Maniewski zaprezentowali swoją interpretację trendów na sezon wiosna lato 2012.

Dzień Kobiet - wyjątkowe święto dedykowane Paniom szczególnie zostało uczczone w Krakowie. W ramach imprezy Ladies4Ladies odbył się pokaz kolekcji Teresy Rosati i duetu Zemałka&Pirowska, dodatkowo swoje propozycje na wiosnę lato 2012 zaprezentowało także atelier Maniewski Hair&Body.

 

Na wybiegu zobaczyć można było gorące trendy sezonu. W kolekcji Teresy Rosati dominowały jak zwykle wieczorowe suknie, które tętniły kolorem i urzekały nietypowymi fasonami. Najmodniejszy pomarańcz, przeplatał się z klasyczną bielą i czernią w nowoczesnym wydaniu. Miłośniczki street wearu z kolei podziwiać mogły propozycje krakowskiego duetu Zemełka&Pirowska, który od sezonów lansuje modę na ponadczasową i niezobowiązującą wersję sportowych sukienek i tunik.  

 

Wieczór uświetnił występ wokalistek Ady Szulc oraz Noviki, które również na co dzień chętnie wybierają ubrania od polskich projektantów.

 

Koniecznie zajrzyjcie do galerii i sprawdźcie, co będzie modne tej wiosny!

tagi: Teresa Rosati | Zemełka&Pirowska | moda polska | Ladies 4 Ladies | trendy wiosna lato 2012 |

podobne artykuły