PL / EN
PIOTR DRZAŁ NA LISBOA FASHION WEEK

PIOTR DRZAŁ NA LISBOA FASHION WEEK

W dwa tygodnie odszył kolekcję i zaprezentował ją podczas Lisboa Fashion Week. Piotr Drzał – kolejny Polak, który zachwycił Portugalię.

Piotr Drzał krytyków modowych zachwycił kolekcją na sezon wiosna lato 2012 prezentowaną podczas ostatniej edycji łódzkiego fashion week. Bezpretensjonalna moda męska, ani na siłę przerysowana, ani smutna i zachowawcza – wypełniła lukę, która do tej pory zauważalna na polskim rynku wśród propozycji dla panów.

 

Na pochwałach płynących zarówno ze strony prasy, bloggerów jak też klientów na szczęście się nie skończyło. Młody designer został zaproszony do zaprezentowania najnowszej kolekcji podczas Lisboa Fashion Week. Wcześniej dzięki współpracy polskiego i portugalskiego tygodnia mody taką możliwość mieli już Dawid Tomaszewski i Łukasz Jemioł.

 

Na wybiegu u Piotra Drzała zobaczyć można było sylwetki zarówno damskie jak i męskie w stylistyce podobnej do tej z ubiegłego sezonu. Odrobina nonszalancji, intrygujące połączenia kolorystyczne i proste kroje, które śmiało sprawdzą się na ulicach polskich miast – projektant potwierdził tym samym, że zasłużył na otrzymane wyróżnienie.

 

Zaprezentowałem 25 sylwetek z całej kolekcji co było dla mnie wielkim wyzwaniem gdyż odszyłem ją w 2 tygodnie - mówi Piotr Drzał - Kolekcja inspirowana jest zdjęciami starego amerykańskiego footballu, charakteryzuje ją matematyczna geometria przełamywana miękkimi liniami ramion, tkanin i dodatków.


Całośc zaprezentowana zostanie podczas łódzkiego fashion week. Tymczasem zajrzyjcie do galerii i zobaczcie wybrane sylwetki!

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Piotr Drzał | fashion week | trendy jesień zima 2012 | moda polska |

podobne artykuły