PL / EN
&OTHER STORIES NIE TRAFI NA POLSKI RYNEK

&OTHER STORIES NIE TRAFI NA POLSKI RYNEK

Nowa marka koncernu H&M, & Other Stories otworzy swoje sklepy w dziesięciu europejskich krajach. Wśród nich nie ma na razie Polski. 

W ofercie nowej marki & Other Stories, należącej do koncernu H&M znajdziemy przede wszystkim buty, torebki, biżuterię, bieliznę oraz kosmetyki, stworzone z myślą o kobietach, które wiedzą, że dobrze dobrane akcesoria są równie ważnymi elementami osobistego stylu, co oryginalne ubrania.

 

Cały modowy rynek wypatruje daty launchu nowej marki, który zaplanowany jest na wiosnę 2013. Tymczasem jak się dowiedzieliśmy & Other Stories nie trafi do Polski. Poznać nowy brand będą za to mieli okazję mieszkańcy siedmiu europejskich miast, w tym Sztokholmu, Barcelony, Kopenhagi, Londynu, Mediolanu, Paryża i Berlina.

 

Sprzedaż online będzie się toczyć na rynkach Belgii, Danii, Finlandii, Francji, Niemiec, Włoch, Holandii, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii.

 

Cały team &Other Stories jest zachwycony otwarciem swoich pierwszych sklepów w największych europejskich miastach, poza tym nie możemy się doczekać uruchomienia platformy online. – mówi Samuel Fernström, prezes &Other Stories.

 

Szkoda tylko, że Polska musi jeszcze poczekać, bo nowy brand zapowiada się naprawdę dobrze.

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: &Other Stories | info | rynek | H&M |

podobne artykuły