PL / EN
NAJLEPIEJ I NAJGORZEJ SPRZEDAJĄCE SIĘ OKŁADKI MAGAZYNÓW MODOWYCH

NAJLEPIEJ I NAJGORZEJ SPRZEDAJĄCE SIĘ OKŁADKI MAGAZYNÓW MODOWYCH

Prezentujemy najlepiej i najgorzej sprzedające się okładki magazynów modowych według danych agencji Audit Bureau of Circulation

Wśród setek magazynów na półkach co miesiąc znajdujemy okładki, które po prostu przyciągają wzrok. Agencja Audit Bureau of Circulation sprawdziła, które magazyny osiągnęły rekordową sprzedaż w tym roku.

 

Według danych ABC największą sprzedaż odnotowały okładki magazynu W, ze słynną top modelką, Kate Moss i Harper’s Bazaar z czerwca. Furorę zrobiła również gwiazda Zmierzchu, Kristin Stewart w czerwcowym Elle USA. Magazyn z aktorką na okładce sprzedał się w 217 tysięcy egzemplarzach, co uplasowało go na drugiej pozycji najlepiej sprzedających się okładek w tym roku.

 

To tyle o sukcesach, czas na porażki. Najgorzej sprzedającym się numerem Glamour był ten, który na okładce pokazał celebryckie siostry Kardashian. Podobnie słabo wypadła sprzedaż Allure z udziałem Amerykanek. Zaskoczeniem była niska sprzedaż Teen Vogue z tęczową Kate Perry na okładce oraz Vogue USA (czerwiec 2012), które postawiło na trio olimpijskich sportowców - Hope Solo, Ryan’a Lochte i Serenę Williams. Ten numer Vogue kupiło tylko 202 tysiące czytelników.

 
 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Vogue UK | Vogue USA | Cosmoplitan | Kristin Stewart | Blake Lively | KATE MOSS |

podobne artykuły