PL / EN
MAC COSMETICS OTWIERA SALON FLAGOWY W PARYŻU

MAC COSMETICS OTWIERA SALON FLAGOWY W PARYŻU

Mac Cosmetics po dwóch niezwykle popularnych, nowojorskich salonach na Times Square i Fifth Avenue, szykuje się na otwarcie kolejnego flagowego sklepu w Paryżu.

W przyszły wtorek (5.03) Mac Cosmetics planuje otworzyć pierwszy flagowy salon marki we Francji. By podkreślić znaczenie jakości i prestiżu marki zdecydowano się na umieszczenie go w Paryżu przy słynnych Polach Elizejskich, jednej z najpopularniejszych ulic świata.

 

 

Śledząc popularność dwóch pozostałych flagowych sklepów na Times Square i Fifth Avenue w Nowym Jorku, z radością podejmujemy się wprowadzenia marki do Paryża i ze względu na dużą liczbę osób odwiedzających tą część Europy, wiemy że przyciągniemy klientów z całego świata. W końcu każdego roku około 167 milionów ludzi podróżuje do Pól Elizejskich. Robimy wielki krok w naszej międzynarodowej ekspansji – komentuje Karen Buglisi, prezes Mac Cosmetics (cyt. za:moodiereport.com).

 


Otwarcie flagowego sklepu, zlokalizowanego przy numerze 78 Champs-Elysées, stanowi początek globalnej strategii rozwoju marki na nowych rynkach, w tym na rynkach europejskich. Firma planuje otwarcie kolejnych pięciu flagowych sklepów w Pekinie, Szanghaju, Londynie, Rzymie oraz Tokio lub Seulu. Przy urządzaniu paryskiego salonu skupiono się na wystoju, który oddaje poczucie przepychu. We wnętrzu umieszczono kaskadę czarnych luster, która ma za zadanie dwukrotnie powiększyć optycznie przestrzeń lokalu, białe podłogi oraz futurystyczne akcenty, m.in. kolumnowe wyświetlacze LED. Sklep zajmować będzie dwa piętra o łącznej powierzchni 362 m², a jego wystrój ma być bardzo luksusowy, m.in. salon wyposażony będzie również w specjalną strefę VIP. Otwarcie tak imponującego sklepu w kolejnej stolicy świata mody z pewnością wzmocni wizerunek i autorytet marki. 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Mac Cosmetics | rynek | salon flagowy | salon flagowy Mac Cosmetics | salon Mac Cosmetics Paryż |

podobne artykuły