PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
GAP OTWIERA SALON WE WROCŁAWIU

GAP OTWIERA SALON WE WROCŁAWIU

Po Warszawie i Katowicach przyszedł czas na Wrocław. To właśnie tam otwarty zostanie 3. salon legendarnej marki GAP w Polsce. Poznajcie szczegóły!

GAP, amerykańska potęga mody casual dla kobiet, mężczyzn i dzieci, na dobre zadomowiła się już w Polsce i powoli, ale systematycznie podbija krajowy rynek. Po Warszawie i Katowicach nadszedł czas na Wrocław, gdzie już w środę, 20. marca, otwarty zostanie kolejny salon marki. Najnowszy butik kultowego GAP zajmie przestrzeń aż 673 m2 i będzie zlokalizowany na parterze słynnego Domu Handlowego Renoma.

 

 

To właśnie GAP spopularyzował kolor khaki w miejscu pracy, tworząc słynne już casual Fridays, a z klasycznych t-shirtów uczynił modową demonstrację stylu. Dziś marka, założona 40 lat temu w San Francisco, znana jest na całym świecie, a ubrania z charakterystycznym logo brandu można kupić w ponad 1500 punktach na wszystkich kontynentach.

 

 

W dniu otwarcia wrocławskiego salonu GAP przewidziano całą serię atracji, m.in. upominki dla pierwszych 50 klientów, 20% zniżki na całą kolekcję wiosenną czy porady stylistki – blogerki "Radzki" (Magda Kanoniak), która pomoże wszystkim zainteresowanym wybrać dla siebie idealne dżinsy.

 

Ciekawi Was, w którym mieście zostanie otwarty kolejny salon marki?

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: GAP | GAP w Polsce | GAP we Wrocławiu | salon GAP |

podobne artykuły