Logotyp serwisu lamode.info
FASHION WEEK POLAND PAŹDZIERNIK 2012 - PREMIERA KOLEKCJI ŁUKASZ JEMIOŁ BASIC

FASHION WEEK POLAND PAŹDZIERNIK 2012 - PREMIERA KOLEKCJI ŁUKASZ JEMIOŁ BASIC

Jeden z najbardziej oczekiwanych pokazów Fashion Week Poland w Łodzi za nami. Zobaczcie relację z pokazu Łukasz Jemioł Basic!

Łukasz Jemioł długa kazał czekać na odsłonę swojej nowej linii Basic. Strzępki informacji, zdjęcia zza kulis sesji reklamowych, same metki bez gotowych projektów…Tak, to była zdecydowanie najbardziej tajemnicza kolekcja w polskiej branży w ciągu roku.

 

Łukasz chciał, aby kolekcja Basic weszła do polskiej mody z pompą, zaczął więc od jej ambasadorów. Agentka Anji Rubik Lucyna Szymańska, Patrycja Kazadii oraz inni przyjaciele i znajomi projektanta chętnie wzięli udział w projekcie.

 

Nie zabrakło ich też na wybiegu podczas dzisiejszej premiery na Fashion Week Poland w Łodzi. Za półprzeźroczystej kotary, w rytmie I will follow Lykke Li na wybieg wbiegli roześmiani modele i znajomi. Radośnie, energicznie, przy dobrej muzyce, a kolekcja?

 

Łukasz Jemioł Basic ss 2013fot. Bartek Szmigulski

 

Proste linie, dobrej jakości materiały, dowolność zestawiania ze sobą poszczególnych elementów, podstawowa paleta barw – to kwintesencja modnego stylu basic. I choć można mówić, że basic to nic odkrywczego, sztuką jest zaprezentować go tak, aby był atrakcyjny.

 

Łukasz Jemioł Basic ss 2013fot. Bartek Szmigulski

 

Nie lubię pokazów, które są skupione tylko i wyłącznie na komercyjnym podejściu do klienta. Inny kierunek ma firma odzieżowa, a jeszcze inny marka modowa. Na wybiegu powinno się pokazywać rzeczy, które niekoniecznie muszą się sprzedać, ale takie które „podkręcają” kolekcję. Nie chodzi o kompletne szaleństwa, ale komercję od razu się wyczuwa. – mówi Łukasz Jemioł.

 

Reklama: 

Slon Torbalski


Lubimy! 

tagi: Łukasz Jemioł Basic | Fashion Week Poland 2012 | Fashion Week Poland | FashionPhilosophy Poland 2012 | trendy wiosna lato 2013 | Łukasz Jemioł |

podobne artykuły