PL / EN
FASHION WEEK POLAND KWIECIEŃ 2012 - POKAZ KOLEKCJI GREGORA GONSIORA - POLSKI VICTOR&ROLF?

FASHION WEEK POLAND KWIECIEŃ 2012 - POKAZ KOLEKCJI GREGORA GONSIORA - POLSKI VICTOR&ROLF?

Projekty z metką Gregor Gonsior z kolekcji 33 jesień zima 2012 były bez wątpienia jednymi z najbardziej oryginalnych na scenie OFF podczas FashionPhilosophy Fashion Week Poland Łódź. To trzeba zobaczyć!

Sobota, godzina 13.00, ascetyczna scena OFF OUT OF SCHEDULE. Na środku czeka rozłożona na tureckim dywaniku perkusja, do której zasiada zamaskowany muzyk. W tej oryginalnej muzycznej oprawie swoją kolekcję na sezon jesień zima 2012 przedstawił zgromadzonej publiczności Gregor Gonsior. I nie była to bynajmniej jej premiera, ponieważ wcześniej polski projektant gościł na Fashion Week’u w Berlinie. Gregor poza modą zajmuje się także tworzeniem teatralnych kostiumów, co w gruncie rzeczy, tłumaczy spektakl z OFF’u.

 

Kolekcja 33 zaskoczyła i zmusiła do zastanowienia się nad zastosowaniem ubrania w dzisiejszej branży mody. Projekty Gonsiora to  bowiem iście teatralny manifest. Na wybiegu modelki z trudem poruszały się na niebotycznie wysokich koturnach (świetne kolory i forma) i z artystycznymi instalacjami na głowach.

 

Prócz dodatków w stylu Victor&Rolf, pojawiły się nawiązania do lat 50., jednak w nieco futurystycznym wydaniu. Ostre kołnierzyki, podkreślone ramiona i talia, wyróżniające się mankiety (dbałość o szczegóły na plus) i spodnie z wysokim stanem stanowiły bazę kolekcji.

 

Podoba Wam się twórczość Gregora Gonsiora?

 

Patroni medialni FashionPhilosophy Fashion Week Poland: Elle, Kmag, Aktivist, Exklusiv, Vice, HIRO, Ultra i LAMODE.INFO

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Fashion Week Poland 2012 | FashionPhilosophy Fashion Week Poland Łódź 2012 | Fashion Week Poland | Gregor Gonsior |

podobne artykuły