PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
ANNA WINTOUR MIANOWANA NOWĄ DYREKTOR KREATYWNĄ CONDÉ NAST

ANNA WINTOUR MIANOWANA NOWĄ DYREKTOR KREATYWNĄ CONDÉ NAST

Legendarna naczelna amerykańskiego Vogue’a może dopisać do swojego CV nowy, imponujący tytuł. Do sieci trafiła dziś informacja o tym, że Anna Wintour została dyrektor kreatywną całego wydawnictwa Condé Nast. Dowiedzcie się więcej! 

Jako redaktor naczelna amerykańskiego wydania Vogue, Anna Wintour od 1988  roku z  wielkim sukcesem dzierży berło jednego z najbardziej prestiżowych magazynów o modzie na świecie. Opiniotwórcza, wpływowa, ale też często chłodna i nieprzystępna, to jej uznania i błogosławieństwa szukają nie tylko młodzi projektanci, ale i wielkie nazwiska branży.

 

 

Oprócz 25 rocznicy objęcia prestiżowego stanowiska, nazywana Cesarzową Mody Wintour zyskała właśnie kolejny powód do świętowania. Jak podaje NY Times, legendarna naczelna Vogue'a została mianowana dzisiaj na stanowisko dyrektor kreatywnej całego Condé Nast, co podobno miało na dobre uciąć spekulacje, dotyczące jej odejścia z potężnego wydawnictwa.

 

 

Wiadomo już, że obok kierowania najbardziej wpływowym tytułem świata, do nowych obowiązków Wintour należeć będzie konsultowanie i doradzanie redaktorom takich tytułów, jak Vanity Fair, Glamour, GQ czy New Yorker. Czy ktokolwiek może jeszcze wątpić, że Anna Wintour jest najbardziej wpływową kobietą świata mody?

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Anna Wintour | Anna Vintour Conde Nast | Anna Vintour Vogue | Vogue US | Conde Nast |

podobne artykuły