PL / EN
5 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W FACE TO FACE PARIS

5 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W FACE TO FACE PARIS

LAMODE poleca: weźcie udział w nowatorskim projekcie dedykowanym markom modowym!

Face to Face Paris to pierwszy Pop Up store W Paryżu zapraszający do artystycznej współpracy młodych projektantów i początkujące marki z Polski i Francji o ambicjach do wejścia na nowe rynki. Nowatorski projekt dedykowany jest firmom proponującym produkty w kategoriach: moda, bielizna, biżuteria, akcesoria, design i fotografia. W grudniu tego roku odbędzie się druga edycja wydarzenia.

 

 

Organizatorzy Face to Face Paris zapraszają marki do wzięcia udziału w nadchodzącym evencie, który przypada na 10-11 grudnia 2016 roku. Znamy aż 5 powodów, dla których warto przyłączyć się do teamu F2F Paris!

 

1. Zaufaj doświadczeniu odnoszących sukcesy marek, które wzięły udział w pierwszej edycji: 303 Avenue, Blessus, Lidia Kalita, Orska, Confashion czy La Boba.

 

2. Powiększysz grono klientów. Skonfrontujesz się z francuskim rynkiem mody, nawiążesz bezpośrednie relacje z klientem w Paryżu oraz zwiększysz rozpoznawalność Twojej marki.

 

3. Sprzedasz swoje produkty w wyjątkowej lokalizacji. Skorzystasz z dostępu do przestrzeni handlowej w modowej dzielnicy Le Marais. Galeria Sztuki nowoczesnej Nikki Diana Marquardt to 500m2 przestrzeni pod przeszklonym dachem, w której odbywały się pokazy takich domów mody, jak Dior Homme, YSL czy Raf Simons.

 

4. Dołączysz do grona trendsetterów. Wymienisz się doświadczeniami z projektantami oraz twórcami ze świata sztuki i fotografii. To okazja do nawiązania nowej współpracy i rozwoju marki.

 

5. Wypromujesz swoją markę. Stworzysz materiał do promocji Twojej marki w mediach społecznościowych. Face to Face udostępni Ci materiały w postaci zdjęć i video making of z eventu. Skorzystasz z usług profesjonalnego fotografa mody do przeprowadzenia sesji street look z kluczowymi modelami z Twojej kolekcji.

 

 

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Face to Face Paris oraz wydarzeniu na Facebooku. Polecamy!  

 

video

HELENA RUBINSTEIN x AGATA TANTER

tagi: Face to Face Paris | pop up store |

podobne artykuły