Logotyp serwisu lamode.info
25 PYTAŃ DO… PIOTR POPŁAWSKI

25 PYTAŃ DO… PIOTR POPŁAWSKI

Stylista fryzur, właściciel salonu U Fryzjerów by Piotr Popławski. Poznajcie go bliżej!

Piotr Popławski - stylista fryzur, właściciel warszawskiego salonu U Fryzjerów by Piotr Popławski. Poznajcie go bliżej!

 

1. TWÓJ ZAWÓD… Fryzjer oraz Właściciel salonu.


2. PRZEŁOMOWY MOMENT W KARIERZE… Moment, kiedy zdecydowałem się zostawić wszystko i przyjechać do Warszawy, żeby pracować przy pokazach mody, sesjach zdjęciowych, produkcjach telewizyjnych.. A może otwarcie własnego atelier?


3. JAK WYGLĄDA TWÓJ TYPOWY DZIEŃ? Wstaję rano, włączam muzykę, na śniadanie owsianka. Następnie trening siłowy, basen lub latem - bieganie. Później zajmuję się pracą w salonie przy włosach. Wieczorem po pracy siadam przy komputerze i poświęcam do godziny na zarządzanie salonem, resztę wieczoru mam dla siebie.


4. TWOJE NAJBLIŻSZE PLANY… Na pewno otwarcie w przyszłym roku kolejnego salonu, a w dalszej przyszłości chciałbym zajmować się szkoleniem fryzjerów z dziedziny strzyżeń i koloryzacji.


5. W JAKIM MIEJSCU CHCIAŁBYŚ BYĆ ZA 5 LAT? Za 5 lat chciałbym zobaczyć siebie w perspektywie właściciela bardzo dobrze prosperujących i rozpoznawalnych miejsc w branży fryzjerskiej. Jako osobę panującą nad swoja marką na tyle, żebym mógł zajmować się innymi rzeczami oraz chciałbym być ekspertem w dziedzinie, której wiedzę mógłbym przekazywać innym.


6. NAJLEPIEJ PRACUJE CI SIĘ, GDY... Najlepiej pracuje mi się we własnym stworzonym przez siebie miejscu, z fryzjerami z ekipy u mojego boku. To miejsce i ci ludzie sprawiają, że wszystkie mniej miłe sprawy nagle znikają.


7. KIM CHCIAŁEŚ ZOSTAĆ JAK BYŁEŚ MAŁY? Tancerzem break dance.


8. CO CIĘ MOTYWUJE? Motywują mnie efekty ciężkiej pracy, które widzę oraz ludzie, którzy osiągają sukces i są dla mnie autorytetem.


9. CO NAJBARDZIEJ CENISZ U INNYCH? Szczerość i prawdomówność. Lubię ludzi, którzy mówią wprost co mają na myśli, zamiast kombinować lub gadać za plecami, i zawsze to doceniam.


10. Z KIM ZAMIENIŁBYŚ SIĘ ŻYCIEM NA JEDEN DZIEŃ? Z Michaelem Buble, Chrisem Brownem lub podobnego pokroju gwiazdą sceny muzycznej.


11. GŁÓWNA CECHA CHARAKTERU TO… Upór. Kiedy sobie coś założę, to potrafię zrobić wszystko, żeby tak się stało.

12. NAJWIĘKSZA WADA I ZALETA… Niewątpliwie moją największą zaletą jest dążenie do celu i nie poddawanie się, mimo przeciwności. Największa wada to niestety brak punktualności.


13. TWÓJ IDOL Z DZIECIŃSTWA… Jean Claude Van Damme.


14. ULUBIONE MIEJSCE NA ZIEMII… Zielona Góra - moje rodzinne miasto.


15. CO ZABRAŁBYŚ ZE SOBĄ NA BEZLUDNĄ WYSPĘ (3 RZECZY)? Dobrą i grubą książkę. Namiot. Nożyczki :).


16. CZY JEST COŚ, CO CIĘ WYPROWADZA Z RÓWNOWAGI? Nie chce wyjść na osobę bez uczuć, ale niestety jest to wrzask dziecka :). To chyba jedyna rzecz, która naprawdę wyprowadza mnie z równowagi.


17. SŁOWA, KTÓRYCH NADUŻYWASZ… "serio", "super", "na maksa".


18. TWOJA ULUBIONA KSIĄŻKA… T.Harv Eker- "Bogaty albo biedny". Przeczytałem tę książkę chyba z 5 razy.


19. ULUBIONA RZECZ W SZAFIE… Luźne spodnie.


20. CZEGO NIGDY NIE ZAŁOŻYSZ? Rurek ;).


21. Z KIM ZAMIENIŁBYŚ SIĘ NA GARDEROBĘ? Z Justinem Timberlakem.


22. NAJBARDZIEJ INSPIRUJĄCA OSOBOWOŚĆ W ŚWIECIE MODY… Robert Kupisz. Jestem pod wrażeniem w ilu dziedzinach jednocześnie można osiągnąć sukces.


23. JAK BRZMI TWOJE MOTTO?" Don't ask God to do for you things, You should do for yourself."


24. OBECNY STAN TWOJEGO UMYSŁU… Zaduma.


25. NARYSUJ NAM COŚ - Zrobię to jutro..;)

tagi: Piotr Popławski | wywiad |

podobne artykuły