Logotyp serwisu lamode.info
FEMINISTYCZNA KAMPANIA DIOR WIOSNA LATO 2018 Z SASHĄ PIVOVAROVĄ

FEMINISTYCZNA KAMPANIA DIOR WIOSNA LATO 2018 Z SASHĄ PIVOVAROVĄ

Why Have There Been No Great Women Artists?”

 

Spis treści

1. DIOR WIOSNA LATO 2018

Modelka i artystka Sasha Pivovarova w najnowszej kampanii francuskiego domu mody Dior na sezon wiosna lato 2018 w obiektywie Patricka Demarchelier maluje elektryzujące portrety kobiet.

Może się wydawać, że cieplejsze dni są jeszcze daleko przed nami, ale w świecie mody sezon Wiosna 2018 nadszedł już oficjalnie. Jego kolejną zapowiedzią są wyrastające jedna po drugiej sesje reklamowe – dlatego śledźcie je razem z nami!

DIOR WIOSNA LATO 2018

W obiektywie słynnego Patricka Demarcheliera, kamapania reklamowa Diora pokazuje Sashę Pivovarovą ubraną w pasiaste i cekinowe propozycje z najnowszej kolekcji ready-to-wear. Rosyjska gwiazda wybiegów to jedna z ulubionych modelek domu mody, która otworzyła wrześniowe show mając na sobie jeden z najbardziej charakterystycznych elementów całej kolekcji – t-shirt ze sloganem "Why Have There Been No Great Women Artists?" (Dlaczego wśród najwspanialszych artystów nie było kobiet?).

POLECAMY: NAJLEPSZE KAMPANIE MODOWE 2017 - TO WARTO ZOBACZYĆ JESZCZE RAZ

To zdanie świetnie opisuje Pivovarovą, którą widzimy na zdjęciach tworzącą elektryzujące portrety kobiet. Całość utrzymana została w stylistyce lat 60. – zobaczcie wszystkie zdjęcia w galerii poniżej!

tagi: Sasha Pivovarova | kampania | wiosna lato 2018 | DIOR |

podobne artykuły