PL / EN
WAKACYJNE NOWOŚCI MARKI CHOPARD

WAKACYJNE NOWOŚCI MARKI CHOPARD

Szwajcarska marka zabiera nas w podróż do głębin oceanów - zobaczcie!

Chopard: nowości na lato 2018

Lubicie luksusowe zegarki i biżuterię z odrobiną twistu? Szwajcarska marka Chopard przygotowała kilka wakacyjnych nowości, które przywodzą na myśl gorące dni nad brzegiem oceanu i ciepłe, eleganckie wieczory w przybrzeżnej marinie. To nowy zegarek Happy Fish oraz zabawne wariacje na temat modeli z kolekcji Happy Hearts, wykonane po raz pierwszy z tzw. etycznego złota.

Chopard: ikoniczna kolekcja biżuterii Happy Hearts na lato 2018

Happy Hearts to jedna z najbardziej rozpoznawalnych linii Chopard, która dziś nabiera nowego blasku – to pierwsza, całkowicie etyczna kolekcja wykonana ze złota. Jeśli szwajcarską markę miałby reprezentować emblemat, z pewnością byłoby to serce, które uosabia ducha luksusowego domu jubilerskiego. Od lipca tego roku wszystkie zegarki i biżuteria ze złota będą wykonywane w procesie zrównoważonej produkcji. Dwie nowe interpretacje kolekcji Happy Hearts to skręcana bransoleta oraz pierścionek zdobione diamentami, perłami, opalem i onyxem.

CHOPARD(fot. materiały prasowe)

Chopard: nowy zegarek Happy Fish na lato 2018

Nowy model zegarka Happy Fish to przede wszystkim podróż do głębin oceanów. Chopard zabiera nas daleko w morze i z powrotem, do serca bijący światłem marin. Ożywiona wirującym blaskiem diamentów, tarcza zegarka ujawnia największe podmorskie skarby.

chopard

(fot. materiały prasowe)

POLECAMY: KOPI - MIĘDZYNARODOWY SUKCES POLSKIEJ BIŻUTERII

video

SAINT LAURENT JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Chopard | zegarki | biżuteria | wiosna lato 2018 |

podobne artykuły