PL / EN
ZARA HOME JESIEŃ ZIMA 2017

ZARA HOME JESIEŃ ZIMA 2017

Natura głównym tematem kolekcji hiszpańskiej marki.

KAMPANIA ZARA HOME JESIEŃ ZIMA 2017

Second Nature” to kampania kolekcji Zara Home na sezon jesień zima 2017. Zdjęcia prezentujące nową linię mebli i akcesoriów do wnętrz mają oddać charakter natury – jej prostotę, harmonię i nonszalancję.

POWIĄZANE: ZARA WOMEN - KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2017

KOLEKCJA ZARA HOME JESIEŃ ZIMA 2017

Projektanci marki Zara stworzyli na jesień kolekcję, która pozwoli nam stworzyć wnętrza w stylu slow: basicowe, subtelne, naturalne. Takie, w których odpoczniemy, wyciszymy się i będziemy się czuć bezpiecznie. Takie, które potrzebujemy wszyscy, szczególnie w dzisiejszych czasach. Perfekcyjne w swojej prostocie.


W sklepach hiszpańskiej marki znajdziemy w nowym sezonie wiele bazowych elementów o neutralnych fasonach, w stonowanych barwach i z naturalnych materiałów, aby mogły się dopasować do każdej przestrzeni i służyć jej długi czas. Twórcy linii home zadbali jednocześnie o to, aby pojawiły się modele, które zaciekawią pasjonatów aktualnych trendów w designie i fanów bardziej dynamicznych projektów. Kreatywnych rozwiązań szukajcie w kształtach, printach i wykończeniach.

Jadalnia, pokój dzienny, sypialnia i łazienka według Zary – zobaczcie, jakie trendy lansuje obecnie najpopularniejsza sieciówka!  

POLECAMY: MINIMALISTYCZNE WNĘTRZA WEDŁUG BLACK RED WHITE

video

TOP 10 FILMÓW MODOWYCH

tagi: Zara Home | jesień zima 2017 | kolekcja | kampania | wnętrza |

podobne artykuły