PL / EN
PIĘKNO JEST PROSTE - MINIMALIZM WEDŁUG BLACK RED WHITE

PIĘKNO JEST PROSTE - MINIMALIZM WEDŁUG BLACK RED WHITE

Poznajcie nowe kolekcje mebli w stylu minimalistycznym!

Proste ponadczasowe formy, spokojne i stonowane kolory, nieoczywisty styl i rozwiązania, których dotąd w Black Red White nie było. Nowe kolekcje mebli minimalistycznych Modai, Moko, Muro i Mitoda, a także autorska seria komfortowych sof promowane są pod hasłem "Piękno jest proste".

Kolekcje mebli Black Red White 2017

System Modai to powrót do początku - do czystej formy, bieli i czerni i naturalnego drewna. To ultraprosta, uniwersalna linia i nowoczesna, lekka bryła. Moko, dzięki koncepcji oryginalnych komód, bufetów i witryn wprowadzi do wnętrza zupełnie nową jakość, a rodzina regałów Mitoda, które można projektować samodzielnie, na zawsze odmieni znaczenie słowa „przechowywanie”. Ostatnia, Muro, to z kolei oryginalne regały z panelem TV, które na zawsze rozwiążą problem wiszących kabli.

ZOBACZ TEŻ: KATALOG IKEA 2018

Wszystkie systemy pełne są sprytnych rozwiązań i elementów, o funkcjach i rozmiarach, które pozwalają wygodnie urządzać, przechowywać i organizować własną przestrzeń. Każda z kolekcji to zupełnie inna opowieść. Łączą je jednak inteligentne rozwiązania oraz umiłowanie do piękna, które tkwi w prostych, subtelnych i ultranowoczesnych formach. Dopełnieniem tych wyjątkowych systemów jest autorska kolekcja komfortowych sof, tak wygodnych, żeby nie chciało się z nich wstawać.


Black Red White Moko – pomysłowe rozwiązania

Wyniki przeprowadzonych przez BRW badań wskazują, że najczęściej użytkowanym i najbardziej zaskakującym miejscem w domu jest salon, który pełni rolę wnętrza wielofunkcyjnego. Jego centralnym elementem niezmiennie pozostaje telewizor. Aż 96 proc. Polaków posiada co najmniej jeden odbiornik TV w swoim domu, a 79 proc. z nich umieszcza go właśnie w pokoju dziennym. Z tego też powodu najpopularniejszym meblem w tym wnętrzu jest szafka RTV. To właśnie dlatego stworzyliśmy coś wyjątkowego – Moko TV Box. Ta szafka, a właściwie pomysłowa szafa ,RTV charakteryzuje się niezwykle estetycznym szczebelkowym frontem, który sprytnie ukrywa nie tylko dekoder czy odtwarzacz DVD, ale również sam telewizor, jednocześnie zapewniając elektronice odpowiednią wentylację. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą eksponować telewizora we wnętrzu. Komoda ta ma zainstalowane dodatkowe bardzo funkcjonalne rozwiązanie tzw. „cable management”, czyli specjalną wnękę na kable, dzięki której łatwo można wyeliminować z powierzchni blatu mało estetyczne elementy okablowania.

Kolekcja Moko kryje jeszcze inne kreatywne rozwiązania. Na uwagę zasługują również komody modułowe z otwartą przestrzenią z góry. Ciekawie prezentują się w niej zarówno książki, jak i kwiaty, które można umieścić w dopasowanym do wnęki kwietniku. Dodatkową opcją jest moduł otwarty z boku, pozwalający na umieszczenie tam dekoracji czy praktycznych przedmiotów, które chciałoby się mieć zawsze pod ręką. W tym systemie można samemu decydować z ilu części ma się składać, z której strony ma zostać otwarty oraz czy ma stać na nóżkach czy wisieć na ścianie. Wszystkie komody modułowe występują w uniwersalnym wybarwieniu szary gray łączonym z dębem polskim.  Oprócz wymienionych elementów w kolekcji Moko można także odnaleźć: szafki, bufety, witryny, regały, komody i stoliki.

POLECAMY: MINIMALISTYZNE MIESZKANIE W KRAKOWIE

Black Red White Modai –  prostota formy

Polacy uwielbiają spędzać swój wolny czas w salonie. Centralną jego część zajmuje kanapa i TV tworząc domowe centrum rozrywki. Modai zawiera więc meble oferujące niezliczone możliwości komponowania własnych zestawów wokół TV. W ich skład wchodzą szafki dolne w dwóch wysokościach, szafki wiszące oraz regały, również w opcji z przeszkloną witryną. Modai TV to także wiele funkcjonalnych rozwiązań, takich jak organizacja kabli w szafkach dolnych, dodatkowa nadstawka na sprzęt RTV czy oświetlenie witryn regałów. Dużą zaletą mebli jest możliwość samodzielnego tworzenia aranżacji poprzez zmianę układu modułów a także opcja dobierania pojedynczych szafek do posiadanego już kompletu.


Black Red White Mitoda – regały z pomysłem

Podczas wizyt ekspertów BRW w polskich domach dało się zauważyć nowy trend – burzenie ścian i dzielenie nowej przestrzeni za pomocą różnych mebli, a najczęściej regałów, które coraz częściej pełnią funkcję nowoczesnej ścianki działowej. Kolekcja Mitoda to regały w różnych układach, rozmiarach oraz dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym antracycie i białym canadian. Funkcjonalności dodają im lakierowane fronty o różnych wymiarach oraz pomysłowe wkładki - inserty w formie litery „X” dostępne w dwóch kształtach oraz aż siedmiu kolorach do wyboru. Wkładki są ruchome, można je więc dowolnie przestawiać, odmieniając tym samym wygląd mebla. Każdy moduł może być otwarty bądź zamknięty, a rozmieszczenie drzwiczek zależy wyłącznie od potrzeb i fantazji.


Black Red White Muro – elegancja i prostota w kąciku TV

Podwieszany telewizor jest ostatnio bardzo modnym rozwiązaniem. Można jednak urządzić nasze wnętrze bez potrzeby remontu i kucia ścian. Jest to wykonalne dzięki regałowi z panelem TV, do którego można swobodnie przymocować telewizor, a za panelem ukryć przed wzrokiem gości i zasięgiem rąk dzieci okablowanie. Do każdego zestawu Muro, oprócz określonej ilości półek i szafek wokół panelu, jest zainstalowana nadstawka przeznaczona na sprzęt RTV (dekoder, konsolę do gier, odtwarzacz DVD). Meble dostępne są w dwóch opcjach kolorystycznych: biały canadian i dąb polski oraz czarny antracyt z szarym congo.

W nowych kolekcjach można także odnaleźć szafki, bufety, witryny, regały, biurka, komody, stoliki i wiszące szafki – dzięki nim jesteśmy w stanie wyposażyć każdy salon, a także z powodzeniem mogą być częścią pokoju dziecka, sypialni i pokój dzienny. Do pełnej aranżacji przestrzeni zaproponowaliśmy sofy, które różnią się od siebie kształtem, a wszystkie jednak mogą pochwalić się harmonijną linią oraz szlachetnymi tkaninami. Całość aranżacji mogą podkreślić dedykowane dodatki z kolekcji – figurki ozdobne, pojemniki do przechowywania, wazony, doniczki i wiele innych.

Nowe kolekcje Black Red White weszły do sprzedaży 1 sierpnia 2017 roku. Polecamy!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Black Red White | kolekcja | design |

podobne artykuły