PL / EN
ZABIEG LASEREM PALOMAR MAX DEEP IR

ZABIEG LASEREM PALOMAR MAX DEEP IR

Odmładzanie skóry bez użycia skalpela? Laser Palomar Max Deep Ir pozwala na redukowanie oznak starzenia na jej dowolnym obszarze.

Poprawa zwiotczałego podbródka, powiek, worków pod oczami czy oznak starzenia na szyi, brzuchu, skórze ramion i okolicach kolan teraz jest możliwa także bez użycia skalpela. Jednym z najbardziej skutecznych rozwiązań na świecie jest obecnie urządzenie Palomar Icon, które jako pierwsza w Polsce posiada klinika Dr Beaty Dethloff.

 

Technologia wyposażona w laser Max Deep IR dzięki różnym głowicom działa na określone potrzeby skóry. Efekty porównywane są do tych po zabiegach chirurgicznych odmładzających skórę. Dzięki niemu możemy zmniejszyć głębokość zmarszczek od 50 do 98%. Pierwsze efekty widoczne są od razu po zabiegu. Nie wymaga on okresu rekonwalescencji, więc bezpośrednio po, możemy wziąć np. udział w spotkaniu.

 

„Jestem zwolennikiem medycyny anti-aging. W mojej Klinice walczymy ze starzeniem się skóry, przywracając czas jej świetności, a nie tworzymy nowe twarze. Jestem przeciwnikiem takich działań. Palomar Icon jest idalnym rozwiązaniem, a efekty są zaskakujące. Często zaczynamy od jednej cześci twarzy i pokazujemy pacjentkom efekty już w czasie zabiegu. Wtedy od razu widzą szczuplejszą, bardziej naprężoną, młodszą twarz, bez wiotkich policzków” - mówi Dr Beata Dethloff.

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Palomar Max Deep Ir | medycyna estetyczna | laserowe zabiegi | usuwanie oznak starzenia |

podobne artykuły