PL / EN
INNOWACYJNY KOMPLEKS ŁAGODZĄCY ZMARSZCZKI OD MARKI OLAY

INNOWACYJNY KOMPLEKS ŁAGODZĄCY ZMARSZCZKI OD MARKI OLAY

Efekt wygładzenia zmarszczek w dziesięć minut? Poznajcie nowatorski produkt marki OLAY!

Kobiety od najdawniejszych czasów poszukiwały sposobów, aby zachować piękny i świeży wygląd. W średniowieczu, panowała moda na depilowanie brwi i czubków głowy, a wszystko po to, aby przybliżyć się wyglądem do dziecięcej urody i zatrzymać młodość jak najdłużej. Dziś na szczęście nie musimy sięgać po, aż tak drastyczne środki.

 

W obecnych czasach o kobiecej atrakcyjności świadczy m.in. zadbana i nawilżona skóra twarzy. Wyrażane emocje powodują z czasem, że na skórze pojawiają się coraz bardziej widoczne zmarszczki. Marka OLAY stworzyła recepturę, która w natychmiastowy sposób optycznie odmładza i wygładza skórę. Ten swego rodzaju „eliksir” został opracowany przez ekspertów OLAY, którzy połączyli silikonowe elastomery z czterema optycznymi cząsteczkami. Mikroskopijna technologia daje możliwość wypełnienia zmarszczek bez „efektu maski”.

 

Problem starzenia skóry polega na tym, że młoda skóra odbija światło równomiernie, natomiast z wiekiem staje się bardziej nierówna i uwydatnia wszelkie niedoskonałości.

 

Działanie nowego kosmetyku OLAY potwierdza światowej sławy ekspert w dziedzinie pielęgnacji skóry twarzy, Anastasia Achilleos:

 

„Kompleks Łagodzący Zmarszczki OLAY Regenerist to prawdziwy przełom w pielęgnacji, który zapewnia natychmiastowy efekt i jednoczenie przynosi długoterminowe korzyści. Połączenie rozpraszających światło mikrowypełniaczy i silnie nawilżającej formuły penta-peptydowej jest genialne! Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii przeciwzmarszczkowej kobiety mogą wyrażać swoje emocje, bez obawy o przyszłe zmarszczki i linie mimiczne”.

 

Kompleks Łagodzący Zmarszczki OLAY to nie tylko natychmiastowe odmłodzenie i nawilżenie, produkt zawiera aktywny składnik - biopeptyd Peptamine Y6, który wnika głęboko w strukturę naskórka i w trwały sposób redukuje widoczne zmarszczki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: OLAY | Marka OLAY | innowacyjny kompleks łagodzący zmarszczki | krem przeciwzmarszczkowy OLAY |

podobne artykuły