PL / EN
WYSTAWA MUST HAVE FROM POLAND W MEDIOLANIE

WYSTAWA MUST HAVE FROM POLAND W MEDIOLANIE

Dobre, bo polskie! Poznajcie szczegóły wystawy „MUST HAVE From Poland”, która jeszcze przez kilka dni reprezentuje nasz rodzimy design w Mediolanie.

Polski design podbija świat! W tym roku, tuż obok projektów z różnych jego zakątków, podczas targów wyposażenia domu Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie można obejrzeć także propozycje z naszego kraju. W dniach od 9 do 14 kwietnia trwa tam wystawa „MUST HAVE from Poland”, która w pełni poświęcona jest naszemu rodzimemu designowi ukazanemu w różnych formach i pokazuje 34 przykłady mądrego i świadomego inwestowania w niego. Zorganizowana została z inicjatywy Łódź Design Festival jest częścią projektu Must Have, który pokazuje dobry i polski design, promuje i wspiera działalność branży.

 

Wśród projektów znajdziecie m.in. doczepiane grzywki stworzone przez Jaga Hupało Born to Create, nadruki ze słynnych koszulek Pan Tu Nie Stał czy oldschoolowe kubki barowe Mamsam.

 

"Must have, w odróżnieniu od wielu prezentacji polskiego wzornictwa, pokazuje produkty dostępne w sprzedaży, udowadniając, że design schodzi z piedestału, jest coraz bardziej dostępny" – mówi Monika Brauntsch, właścicielka Kafti Desig, jednej z wystawiających się marek w Mediolanie.

 

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie www.lodzdesign.com, a jeśli nie możecie wybrać się osobiście do Mediolanu to zajrzyjcie do galerii gdzie znajdziecie niektóre z projektów.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: MUST HAVE from Poland | Łódź Design Festival | Salone Internazionale del Mobile | design |

podobne artykuły