PL / EN
WYNIKI KONKURSU „WYGRAJ ZAKUPY W BOUTIQUELAMODE.COM

WYNIKI KONKURSU „WYGRAJ ZAKUPY W BOUTIQUELAMODE.COM"

Konkurs „Wygraj zakupy w BoutiqueLaMode.com” już rozstrzygnięty. Rozdaliśmy aż 5 voucherów! Sprawdźcie do kogo trafiły.

Niedawno w sieci nastąpiła inauguracja nowego projektu. Miejsca, w którym znajdziecie wyselekcjonowaną polską modę, a cały asortyment został dokładnie przemyślany i opracowany przez stylistę oraz buyera. 7 marca 2014 roku powstał BoutiqueLaMode.com

 

BoutiqueLaMode.com proponujemy Wam wyjątkowe ubrania wybranych przez nas marek takich jak m.in.: Lidia Kalita, Michał Szulc, Just Paul, Roboty Ręczne, Le Gia, Joanna Wodzińska, Paul Rizk czy byOrianneKlu i Risk Made in Warsaw. Znajdziecie również limitowane kolekcje projektowane specjalnie dla Was – pierwszą z nich stworzyła Lidia Kalita. Kolejne już wkrótce! Ponadto, stylista butiku będzie przygotowywał wiele ciekawych podpowiedzi nt. komponowania garderoby, łączenia klasyki z sezonowymi trendami oraz dress codu. Do naszego stylisty możecie również zwrócić się z indywidualnym zapytaniem lub z zamówieniem usługi personal shopping.

 

Niedawno przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym to musieliście wykazać się kreatywnością i stworzyć stylizację inspirowaną wiosennymi trendami, bazując na produktach z oferty www.BoutiqueLaMode.infoPo naszych naradach, wyłoniliśmy aż 5 zwycięzców, do których trafią nagrody w postaci vouchera na zakupy w BoutiqueLaMode.com. Jeden z nich jest o wartości 300 PLN, jeden o wartości 200PLN oraz trzy pozostałe o wartości 100PLN. Zajrzyjcie do galerii, tam zobaczycie zwycięskie prace!

 


 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: konkurs | wyniki konkursu | wygraj voucher | BoutiqueLaMode.com | LIDIA KALITA |

podobne artykuły