Logotyp serwisu lamode.info
KONKURS  – WYGRAJ ZAKUPY W BOUTIQUELAMODE.COM

KONKURS – WYGRAJ ZAKUPY W BOUTIQUELAMODE.COM

Mamy dla Was aż 5 voucherów na zakupy w naszej nowej platformie modowej Boutiquelamode.com! Sprawdźcie szczegóły.

Marzyliście kiedyś o miejscu, w którym znajdziecie wyselekcjonowaną polską modę, a cały asortyment został dokładnie przemyślany i opracowany przez stylistę oraz buyera? Przedstawiamy Wam nowy projekt – BoutiqueLaMode.com. Na co macie ochotę? Sprawdźcie.

 

 

W BoutiqueLaMode.com proponujemy Wam wyjątkowe ubrania wybranych przez nas marek takich jak m.in.: Lidia Kalita, Michał Szulc, Just Paul, Roboty Ręczne, Le Gia, Joanna Wodzińska, Paul Rizk czy byOrianne (już za chwilę dołączą kolejne, m.in. : Klu i Risk Made in Warsaw). Znajdziecie również limitowane kolekcje projektowane specjalnie dla Was – pierwszą z nich stworzyła Lidia Kalita. Kolejne już wkrótce!

 

 

Ponadto, stylista butiku będzie przygotowywał wiele ciekawych podpowiedzi nt. komponowania garderoby, łączenia klasyki z sezonowymi trendami oraz dress codu. Do naszego stylisty możecie również zwrócić się z indywidualnym zapytaniem lub z zamówieniem usługi personal shopping.

 

 

Zapraszamy na boutiquelamode.com. Jesteśmy dla Was, zawsze wtedy, kiedy macie na to ochotę.

 

UWAGA! KONKURS!

 

Przygotowaliśmy dla Was konkurs – do wygrania 5 voucherów na zakupy w BoutiqueLaMode.com – jeden o wartości 300 PLN, jeden o wartości 200PLN oraz trzy pozostałe o wartości 100PLN.

 

 

Zadanie konkursowe: Stwórz stylizację inspirowaną wiosennymi trendami. Tworząc kolaże bazuj na produktach z oferty www.BoutiqueLaMode.info.

 

 

Na wasze stylizacje czekamy pod adresem konkurs@lamode.info od dziś (12.03) do 26.03 do godz. 23.59, regulamin konkursu znajdziecie tutaj

 

Uwaga! Warunkiem udziału w konkursie jest zapisanie się do newslettera BoutiqueLaMode.com

 

 

Liczymy na Wasze kreatywne podejście, powodzenia!

 

 

tagi: konkurs | BoutiqueLaMode.com | wygraj zakupy | wygraj voucher | voucher | zakupy | butik internetowy |

podobne artykuły