PL / EN
WODY I PŁYNY MICELARNE: NASZE TOP 20!

WODY I PŁYNY MICELARNE: NASZE TOP 20!

To doskonała alternatywa dla twardej wody - zobaczcie, którą warto mieć w swojej kosmetyczce.

Modelki na nią przysięgają, a każdy make-up artist ma ją w swoim kuferku – dzięki swojej delikatnej i łatwej w użyciu formule, perfekcyjne sprawdza się w podróży i w środku nocy po powrocie z długiej imprezy. Czym w zasadzie jest woda micelarna i dlaczego jest tak wyjątkowa?

WODA MICELARNA: SEKRETY PIELĘGNACJI

Po raz pierwszy wody micelarne zyskały uznanie w Paryżu, mieście, którego obywatele szczególnie lubią dbać o kondycję skóry i postanowili zniweczyć negatywne efekty, jakie twarda paryska woda wywierała na ich cerę. Pomyślana tak, aby aplikować ją przy użyciu bawełnianego wacika, woda micelarna stworzona jest z zawartych w miękkiej wodzie oczyszczających miceli. Te niewielkie cząstki olejków odpowiedzialne są za usuwanie makijażu (nawet wodoodpornej maskary), nadmiaru sebum i zanieczyszczeń, bez potrzeby stosowania składników chemicznych. Trudno się więc dziwić, że jest prawdziwym must-hav’em na backstage’u każdego pokazu mody, czy sesji zdjęciowej.

Płyny micelarne idealnie sprawdzą się również do codziennej pielęgnacji lub w sytuacjach, kiedy masz ograniczony dostęp do wody – to świetne rozwiązanie dla czystej skóry! W galerii poniżej znajdziecie top 20 płynów micelarnych, które polecilibyśmy każdemu!

ZOBACZ TEŻ: KOSMETYKI NATURALNE, KTÓRE PRZETESTOWAŁYŚMY NA WŁASNEJ SKÓRZE

 

video

PRADA WIOSNA LATO 2019

tagi: PŁYNY MICELARNE | WODA MICELARNA | PIELĘGNACJA | KOSMETYKI | URODA |

podobne artykuły