PL / EN
5 RZECZY, KTÓRE WARTO WIEDZIEĆ O SZCZOTECZCE JORDAN EXPERT CLEAN

5 RZECZY, KTÓRE WARTO WIEDZIEĆ O SZCZOTECZCE JORDAN EXPERT CLEAN

Jordan Expert Clean – to coś więcej niż szczoteczka do zębów!

Jordan Expert Clean to nowa, najbardziej zaawansowana szczoteczka w portfolio norweskiej marki. Jakość premium, innowacyjna technologia i nowoczesny design czyni ją wyjątkowym produktem w segmencie beauty. Jordan Expert Clean – to zdecydowanie coś więcej niż tylko szczoteczka do zębów!

TECHNOLOGIA JORDAN EXPERT CLEAN

Jordan Expert Clean to najbardziej zaawansowana szczoteczka marki. Wyposażona została we technologię GumCareTM – nowe spiralne włókna, które dokładnie i delikatnie czyszczą dziąsła i powierzchnie zębowe. Jej włosie to też technologia CleanTechTM – włókna o różnej długości, które dzięki skrzyżowaniu pod kątem 6 stopni, skutecznie usuwają płytkę nazębną. Do główki przymocowana jest zaawansowana końcówka Active Tip, która zapewnia sprawne dotarcie do zębów trzonowych i trudno dostępnych miejsc.

DESIGN JORDAN EXPERT CLEAN

Jordan Clean Expert to szczoteczka dla kobiet i mężczyzn, miłośników stonowanej elegancji i nowoczesnego wzornictwa. Projektanci przygotowali pięć unikalnych modeli w wersjach kolorystycznych: biało-niebieskiej, biało-fioletowej, biało-różowej, czarno-niebieskiej oraz czarno-szarej.


SKUTECZNOŚĆ JORDAN EXPERT CLEAN

Expert Clean od Jordan to udowodniona skuteczność. Technologia Clean Tech Advanced Angle to układ trzech rodzajów włókien zapewniających efektywne czyszczenie. Niezależne testy laboratoryjne wykazały, że jest zdecydowanie skuteczniejsza od większości najpopularniejszych szczoteczek dostępnych na rynku.

PRAKTYCZNOŚĆ JORDAN EXPERT CLEAN

Nowa szczoteczka do zębów od Jordan jest również praktyczna i przyjemna w użyciu. Ergonomiczna rączka, wygodny uchwyt i opływowy kształt zapewniają sprawne stosowanie, a w podróż doskonale sprawdzi się funkcjonalne i eleganckie opakowanie.

DOSTĘPNOŚĆ JORDAN EXPERT CLEAN

Szczoteczki Jordan Expert Clean dostępne są w sprzedaży w pięciu wzorach i o dwóch wariantach włosia (medium i soft) w drogeriach, super- i hipermarketach. Rekomendowana cena to 12,99 zł.

 

Artykuł promocyjny

video

CALVIN KLEIN WIOSNA LATO 2019

tagi: Jordan |

podobne artykuły