PL / EN
WIELKIE OTWARCIE SALONU  VICTORIA'S SECRET  W WARSZAWIE

WIELKIE OTWARCIE SALONU VICTORIA'S SECRET W WARSZAWIE

Już 24 lipca w Warszawskich Złotych Tarasach zostanie otwarty pierwszy polski salon Victoria’s Secret  Beauty&Accessories. Jesteście ciekawi, jakie atrakcje przygotowała marka na powitanie swoich fanów?

Marka Victoria’s Secret znana jest przede wszystkim z swojej szerokiej oferty uroczej bielizny, a także niesamowitych pokazów, w których udział biorą najpiękniejsze i najbardziej seksowne modelki całego świata, ale to nie wszystko, co ma do zaoferowania nam ten niezwykły brand. Już od 24 lipca, w warszawskich Złotych Tarasach wszyscy fani marki będą mogli zaopatrzyć się w kosmetyki i akcesoria w ich pierwszym polskim salonieVictoria’s Secret Beauty&Accessories.


W nowym butiku znajdziemy bogata ofertę kosmetyków i perfum sygnowanych przez  VS, w tym najnowszych perfum VS Angel oraz szerokie spektrum akcesoriów, takich jak torebki, walizki podróżne, czy kosmetyczki. Oczywiście otwarcie salonu takiej marki nie może przejść bez echa. 200 pierwszych osób, które zjawią się 24 lipca o godzinie 12:00 w butiku Victoria’s Secret w Złotych Tarasach otrzyma prezent od VS, natomiast w dniach od 20 do 24 lipca każdy ma możliwość udziału w sesji foto zatytułowanej „Zostań Aniołkiem Victoria’s Secret”.


Cieszycie się, że marka Victoria’s Secret zawita do Polski?

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Victoria's Secret | Złote Tarasy |

podobne artykuły