PL / EN
WARSZAWSKI SMAK W STARBUCKS

WARSZAWSKI SMAK W STARBUCKS

Starbucks wprowadził Frappuccino o smaku popularnego warszawskiego ciastka.

Nowy Smak Frappuccino dostępny tylko dla warszawiaków!

Starbucks wprowadził do menu nowy, unikalny smak Frappuccino. Specjalnie dla warszawiaków stworzono WuZet Frappuccino, zainspirowane popularnym wśród mieszkańców stolicy ciastkiem. Nie przegapcie takiej okazji i koniecznie spróbujcie jak smakuje nowe WuZet Frappuccino, dostępne do końca września, wyłącznie w warszawskich kawiarniach Starbucks.

Do ponad 36 tys. smaków Frappuccino dostępnych na całym świecie, właśnie dołączył całkiem nowy, stworzony z myślą o fanach Starbucks z Warszawy. WuZet Frappuccino powstało na bazie deserowego symbolu stolicy i popularnego ciastka - tzw. wuzetki. Czekoladowy torcik z białym kremem to jeden z najbardziej rozpoznawalnych przez warszawiaków smaków, a samo ciastko jest tak lubiane, że od blisko 70 lat ma swoich wiernych fanów. Teraz ten niepowtarzalny smak jest dostępny w Starbucks, za sprawą napoju, który bazuje na pysznym przepisie.

- Dla fanów Frappuccino przygotowaliśmy kolejną miłą niespodziankę – mówi Kacper Wilk, Starbucks Coffee Master. – WuZet Frappuccino to całkiem nowy smak, oparty na bazie receptury znanego, czekoladowego torcika. Napój nawiązuje do słynnego deseru nie tylko smakiem, ale także konsystencją. W naszym przepisie zachowaliśmy nawet charakterystyczne dla ciasta warstwy. Fani wuzetki będą zachwyceni! – dodaje.

Smaku tradycyjnego warszawskiego deseru w wersji Frappuccino, można spróbować jeszcze do końca września w kawiarniach Starbucks na terenie całej Warszawy. 

video

CHANEL ROUGE COCO 2018

tagi: Starbucks |

podobne artykuły