PL / EN
STARBUCKS X BAND OF OUTSIDERS – LIMITOWANA KOLEKCJA KUBKÓW

STARBUCKS X BAND OF OUTSIDERS – LIMITOWANA KOLEKCJA KUBKÓW

Lubicie designerskie kubki? Zobaczcie efekty kolaboracji sieci Starbucks i marki Band of Outsiders

Starbucks to już nie tylko najpopularniejsza sieć kawiarni na świecie. To również symbol współczesnej popkultury oraz marka, z którą chętnie kolaborują znani projektanci i designerzy. Sieciówka ma już na swoim koncie współpracę z Jonathanem AdleremRodarte, Charlotte Ronson i Stacey Bendet z Alice + Olivia. Do tego grona dołączyła właśnie marka Band of Outsiders, a efektem będzie limitowana kolekcja ceramicznych kubków

 

Marka z siedzibą w Los Angeles, została założona w 2004 roku przez Scotta Sternberga. Znana jest przede wszystkim z pomysłowych „polaroidowych” kampanii. Jej twarzami były już aktorki - Amy Adams, Kirsten Dunst, Michelle Williams, Greta Gerwig czy muzyk Frank Ocean. Nic dziwnego, że Starbucks zdecydował się na taką współpracę -  Band of Outsiders proponuje ciekawe projekty i w równie interesujący sposób potrafi je zareklamować.

 

Jak donosi portal WWD, pomysł na współpracę wyszedł od „osoby trzeciej", a dokładnie od Stevena Kolbadyrektora generalnego CFDA (Council of Fashion Designers of America). W efekcie, wyprodukowanych zostało 9 tys. egzemplarzy limitowanych projektów, które trafią do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Niestety, nie ma póki co żadnej informacji, czy kolekcja będzie dostępna również w Europie.

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: kolaboracja | limitowana kolekcja | Starbucks | Band of Outsiders | Starbucks x Band of Outsiders | kubki |

podobne artykuły