PL / EN
VICTORIA BECKHAM READY-TO-WEAR JESIEŃ ZIMA 2017

VICTORIA BECKHAM READY-TO-WEAR JESIEŃ ZIMA 2017

Nonszalancja i praktyczność: Nowa it girl Victorii Beckham.

Podczas tegorocznego New York Fashion Week Victoria Beckham zaprezentowała 35 propozycji na sezon jesień/zima 2017. Nowa it girl pozostaje silna i niezależna, ale tej jesieni będzie także swobodna i praktyczna, podkreślając swoją pozycję i kobiecość w nonszalancki, momentami chłopięcy sposób.

ELEGANCKA NONSZALANCJA

Kolejna odsłona marki Victorii Beckham pokazuje, że projektantka coraz szerzej wychodzi poza ramy typowej hero dress, którą oglądaliśmy 8 lat temu podczas pierwszych pokazów. Najnowsza kolekcja to krok milowy – zrelaksowane sylwetki łączą w sobie elegancję, praktyczność i wielofunkcyjność, w których kobieta nie tylko podkreśli swoją pozycję, ale poczuje się również wygodnie i bezpiecznie. Nigdy wcześniej nie założyłabym marynarki do spódnicy, powiedziała Victoria tuż przed pokazem – innymi słowy, zrób to, czego nigdy nie robiłaś. Te słowa to klucz do kolekcji: oversizowe marynarki i płaszcze o swobodnej konstrukcji ramion oraz obfite golfy zestawiono z kłębiastymi, szyfonowymi spódnicami midi. Świeżego wyrazu nabrały także spodnie garniturowe o szerokiej, wydłużonej nogawce, luźno zawieszone na biodrach modelek.

ZOBACZ TEŻ: KOLEKCJA OKULARÓW VICTORIA BECKHAM WIOSNA LATO 2017!

BRYTYJSKA JESIEŃ

Jesiennym must have mogą okazać się skórzane rękawiczki za łokieć i kozaki za kolano z najnowszej kolekcji projektantki. Obok swobodnej konstrukcji i krawieckiej prostoty, które nadały sylwetkom lekkości, silnym akcentem są prostokątne, pudełkowe torebki. Podobny kontrast widać w doborze tkanin – mimo dużej warstwowości, połączenie cięższej wełny z ultralekkim szyfonem i swobodnym dżersejem nie obciąża sylwetki i jej proporcji. Paleta kolorystyczna przywodzi na myśl brytyjskie kluby dla dżentelmenów: bordo, ciemny granat oraz szarości, które przełamano bielą, błękitem i kolorem malin. W kolekcji zastosowano także bloki kolorystyczne i graficzny print, do którego inspiracją była wystawa Paul’a Nash’a w londyńskim Tate Modern, czym Victoria Beckham świadomie podkreśliła korzenie swojej marki.

video

MMC - BACKSTAGE POKAZU JESIEŃ ZIMA 2016

tagi: POKAZ MODY | JESIEŃ ZIMA 2017 | New York Fashion Week | Victoria Beckham |

podobne artykuły