PL / EN
VERSACE READY-TO-WEAR JESIEŃ ZIMA 2017

VERSACE READY-TO-WEAR JESIEŃ ZIMA 2017

Milan Fashion Week: Punkowo, seksownie i z przesłaniem. Moda znów staje murem za kobietami!

Ktokolwiek zastanawia się, czy wyglądająca wyzywająco kobieta może być jednocześnie seksowna i szlachetna, z pewnością powinien zobaczyć najnowszą kolekcję Donatelli Versace. Bo efektowność, siła i kobiecość to fundamenty domu mody Versace, którego gospodyni na pewno nie zamierza siedzieć cicho w czasach, kiedy ich prawa są ponownie zagrożone.

INSTAGRAM

fot. Versace Offcial/Instagram

Pierwsze, co uderza w pokazie, to plemię modelek w punkowym make-upie i z kolorowymi treskami we włosach, które z poważnym wyrazem twarzy, stawiając mocno kroki, uwagę każdego zwróciły w stronę długich nóg w półprzezroczystych pończochach. Ale już otwierająca pokaz sylwetka, ubrana w dwurzędowy, krótki płaszcz, ogłosiła: equality!, na wystającej spod niego podszewce.

Czarne, bezkompromisowe i doskonale skrojone garnitury, narzuty, małe czarne, krótkie, pudełkowe kurtki, spódnice ołówkowe – te wszystkie elementy argumentowały za powrotem do wysokiej klasy krawiectwa.

Jakkolwiek wyzywająco wyglądały dziewczyny Versace, przesłanie Donatelli było wręcz przeciwnie, pokojowe. Bo każda kobieta zasługuje na równość, lojalność i miłość, a przede wszystkim ma prawo do wolności, także w kwestii ubioru.

INSTAGRAM

fot. Versace Official/Instagram

INSTAGRAM

fot. Versace Official/Instagram

INSTAGRAM

ZOBACZ TEŻ: SPORTMAX READY-TO-WEAR JESIEŃ ZIMA 2017!

video

VERSACE JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: POKAZ MODY | JESIEŃ ZIMA 2017 | VERSACE | MILAN FASHION WEEK |

podobne artykuły