PL / EN
GIORGIO ARMANI READY-TO-WEAR JESIEŃ ZIMA 2017

GIORGIO ARMANI READY-TO-WEAR JESIEŃ ZIMA 2017

Milan Fashion Week: królestwo jesiennych propozycji Giorgio Armaniego. Oceńcie sami!

Jedno ze zdań w programie pokazu Giorgio Armani jesień zima 2017 brzmiało: Różnorodność to forma współczesnej trwałości i ciągłości. I rzeczywiście – wielość stylów i elementów w kolekcji mogła przyprawić o zawrót głowy. To zupełnie nowe podejście projektowe po tym, co zobaczyliśmy na wybiegu wiosną, kiedy włoski dom mody był znacznie bardziej nastawiony na ładny efekt.

ARMANI

fot. East News

Pokaz otworzyły proste, wyciszone looki z krótkimi kurtkami, płaszczami marszczonymi przy klatce piersiowej i spodniami: drapowanymi z przodu, szerokimi, wąskimi, panelowymi i zabawnymi, ale eleganckimi spodnio-spódnicami.

ZOBACZ TEŻ: W DRODZE Z SIŁOWNI NA BRUNCH. ENERGICZNA KOLEKCJA SPORTMAX JESIEŃ ZIMA 2017!

W najnowszej kolekcji Armaniego, mini motywem było połączenie czerni z czerwienią, szczególnie widoczne pod postacią wzorzystych kurtek. Akcenty kolorystyczne pojawiły się także w spiętych paskiem płaszczach z kieszeniami, gdzie do głosu doszły podstawowe odcienie czerwieni i niebieskiego. Pośród rzeczy z aksamitu były te o bardziej sportowych cięciach, inne zostały hojnie ozdobione biżuterią, a jeszcze inne swój bogaty wydźwięk zawdzięczyły złożonej konstrukcji.

ARMANI

fot. East News

Trudno też nie wspomnieć o nadruku z psami w roli głównej, który zagościł na kurtkach i graficznych swetrach. Uwagę zwróciła też intensywna zieleń – od moherowych ponczo po kosmate kurtki z koziej wełny.

W całym tym bogactwie powinno znaleźć się coś, co kupiłaby i nosiła każda klientka Armaniego. Ale tym razem projektant pozostawił ją sam na sam z wyborem, pokazując więcej pomysłów niż gotowych propozycji.

 

wideo: Giorgio Armani Fall 2017/18/Full Show

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: POKAZ MODY | JESIEŃ ZIMA 2017 | MILAN FASHION WEEK | Giorgio Armani |

podobne artykuły