PL / EN
VALENTINO - POKAZ KOLEKCJI MĘSKIEJ JESIEŃ ZIMA 2019/20

VALENTINO - POKAZ KOLEKCJI MĘSKIEJ JESIEŃ ZIMA 2019/20

Powrót czarnych total looków i mody awangardowej.

Czerń  gra pierwsze skrzypce na pokazie kolekcji męskiej Valentino jesień zima 2019/20. Barwa ta staje się wszechstronna, doskonale adaptując się zarówno do eleganckich stylizacji na bazie garniturowych spodni, jak i streetwearowych outfitów. Zobaczcie, jakie najgorętsze trendy przewijają się na pokazie Valentino jesień zima 2019/20!

VALENTINO - INSPIRACJE NA POKAZIE KOLEKCJI MĘSKIEJ JESIEŃ ZIMA 2019/20

Pierpaolo Piccioli, dyrektor kreatywny Valentino surową estetykę wyraził za pomocą czarnych total looków, kolczyków z dziurą w uchu oraz sandałów Birkenstocka – model Arizona, noszonych do skarpet (co jeszcze niedawno uchodziło za błąd w stylizacji). W ten sposób zaprezentował awangardę w miejskim wydaniu. Czarny kolor symbolizował ciszę, pewność siebie i władzę, a w połączeniu z czerwienią sprawił, że kolekcja, pomimo prostych form, stała się wyrazista.

Valentino - swetry na pokazie kolekcji męskiej, jesień zima 2019/20 (fot. East News)

VALENTINO - KOLEKCJA MĘSKA JESIEŃ ZIMA 2019/20

Proste płaszcze z wizerunkiem profilu twarzy i kosmicznego statku, ortalionowe modele i oversizowe swetry noszone z luźno zawiązanym szalikiem tworzą bazę garderoby mężczyzny w wydaniu Valentino. W jesienno-zimowej kolekcji 2019/20 pojawia się klasyczna paleta barw, od czerni, występującej od stóp do głów, przez uniwersalną szarość, po ciepły karmel, urozmaiconych mieszanką zieleni i bordo. Chociaż na wybiegu modele prezentują dosyć ograniczoną liczbę odcieni, to właśnie one i jeden detal sprawiają, że stylizacja staje się nieoczywista. W przypadku Valentino „mniej” znaczy kolor, a „więcej” luz. Swobodę podkreślają bluzy z kapturem, prążkowane kardigany i spodnie o długości przed kostkę. Istotną rolę odgrywają czerwone akcenty, takie jak pisana dużą czcionką nazwa Valentino czy podeszwy sneakersów. Tym razem barwa nie wpada w odcień wina, a jest krzykliwa, jaskrawa, zwracająca na siebie uwagę poprzez krwisty odcień.

POLECAMY: VALENTINO - POKAZ WIOSNA LATO 2019

W galerii prezentujemy sylwetki z pokazu kolekcji męskiej Valentino jesień zima 2019/20

video

SAINT LAURENT JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Valentino | jesień zima 2019/2020 | pokaz mody | moda męska | TRENDY |

podobne artykuły