PL / EN
OFF-WHITE – POKAZ KOLEKCJI MĘSKIEJ JESIEŃ ZIMA 2019/20

OFF-WHITE – POKAZ KOLEKCJI MĘSKIEJ JESIEŃ ZIMA 2019/20

Sportowa elegancja w oldschoolowym wydaniu!

Na pokazie kolekcji męskiej Off-White jesień zima 2019/20 zaprezentowano trendy na tle lasu. Nie zabrakło marynarek w oldschoolowym wydaniu, które zestawiono ze spodniami z szerokimi nogawkami. Od tak, na luzie!

OFF-WHITE – INSPIRACJE NA POKAZIE JESIEŃ ZIMA 2019/20

Scenografia na pokazie Off-White sprawiła, że poczuliśmy się jak w zaczarowanym lesie. Wybieg pokryły gałęzie, mech, paprotki i liście, które naturalnie stają się częścią krajobrazu w okolicach jesieni, stanowiącej pretekst do zaprojektowania cieplejszej kolekcji pokrytej kratą. Modele przemierzali więc las w wygodnych sneakersach, z torbą przewieszoną przez ramię, a elegancji dodawały im marynarki z krawatem w oldschoolowym wydaniu. Dzięki takiemu połączeniu trendów, moda stała się sposobem na wyrażenie luzu i podkreślenie młodzieńczego charakteru.

Off-White: krata na pokazie kolekcji męskiej jesień zima 2019/20 (fot. East News)

OFF-WHITE – KOLEKCJA MĘSKA JESIEŃ ZIMA 2019/20

Trendy zaprezentowane na pokazie Off-White jesień zima 2019/20 doskonale wpisują się w potrzeby pokolenia millenialsów. Poszczególne elementy garderoby są wygodne i jednocześnie łączą klasykę z nowoczesnością, elegancję ze swobodą, markę z byciem sobą. Bo w ubraniach Off-White można poczuć się jak „w drugiej skórze”.

Pokaz obfitował więc w zestawy skomponowane na bazie kontrastów. Dżinsy z szerokimi nogawkami, przypominające oversizowe modele, połączono z granatowymi marynarkami, klasycznymi białymi koszulami oraz krawatem. Nie zabrakło także skórzanych kurtek na kożuchu, których krótki fason sprawił, że pozostałe elementy garderoby wystawały spod nich i były widoczne na pierwszy rzut oka. „Ubranie na cebulkę” to silny trend promowany na pokazie. Sposobem na zimową stylizację okazało się także założenie puchówki, ale uwaga, w formie kamizelki długiej niczym płaszcz, noszonej bezpośrednio na garnitur. Kraciaste koszule natomiast przypomniały modę lat 90., spopularyzowaną przez Kurta Cobaina z Nirvany. Ze stoków narciarskich, z kolei zapożyczono kombinezony.

POLECAMY: OFF-WHITE – POKAZ WIOSNA LATO 2019

W galerii prezentujemy sylwetki z pokazu kolekcji męskiej Off-White jesień zima 2019/20.

video

CHLOE WIOSNA LATO 2019

tagi: Off-White | jesień zima 2019/20 | moda męska | pokaz mody | TRENDY |

podobne artykuły