PL / EN
UNDRESS CODE – BIELIZNA NA PIERWSZYM PLANIE

UNDRESS CODE – BIELIZNA NA PIERWSZYM PLANIE

Z miłości do stylu i kobiecości, a zarazem wygody i naturalności.

Kampania kolekcji jesień zima 2018/19 marki Undress Code to hołd dla kobiecej zmysłowości i jej różnorodnej interpretacji. Klamra, która spina całość – bezwzględna swoboda – została uchwycona przez fotografkę Sonię Szóstak.

UNDRESS CODE

Undress Code to polska marka powstała z miłości do bielizny stylowej i kobiecej, ale jednocześnie wygodnej – nie będącej tylko tłem codziennej stylizacji, ale jej integralną częścią. W dwa lata pokochały ją Polki, ale także osiągnęła sukces na skalę światową: dzisiaj produkty Undress Code dostępne są w 18 lokalizacjach: w prestiżowej Galerii Lafayette we Francji, w kilkudziesięciu multibrandowych concept storach, m.in. w Nowym Jorku, Tokio, Londynie, Shanghaju oraz w sklepie internetowym Zalando w 17 krajach.

KOBIETA UNDRESS CODE

Kobieta Undress Code jest kobietą wyzwoloną i pewną siebie, a bielizna jest dla niej fundamentem codziennej stylizacji. To baza, której nie musi skrywać, a wręcz pragnie ją zaakcentować. Subtelnie ją eksponując odzwierciedla to, jak świetnie czuje się we własnej skórze. Zmysłowość interpretuje zgodnie ze swoimi przekonaniami, nie zwracając uwagi na utarte konwenanse.


UNDRESS CODE JESIEŃ ZIMA 2018

W myśl tej idei powstała kolekcja zapewniająca maksimum komfortu i gwarantująca najwyższą jakość wykonania. Bezszwowe wykończenia, starannie wyselekcjonowane francuskie i włoskie materiały, oryginalny design i różnorodność modeli to kwintesencja Undress Code.

W kolekcji zobaczymy flagowe już body w wielu odsłonach – z golfem o klasycznym kroju, przezroczyste, uzupełniające wieczorową stylizację, z dekoltem w literę V czy w wersji z welurowymi pasami w kolorze ognistej pomarańczy i turkusu. Biustonosze oraz pasujące do nich figi nie tylko zapewniają komfort, ale i podkreślają osobowość noszącej je kobiety.

Identyfikując się ze światem sztuki, marka Undress Code wprowadza krótkie kolekcje kapsułoweArt Capsule” inspirowane twórczością znanych artystów, pokazując że sztuka nie stanowi oddzielnej domeny rzeczywistości, ale może z łatwością przenikać do codziennego życia i towarzyszyć w wykonywaniu nawet pozornie rutynowych czynności.


ZOBACZ: BODY – Z CZYM JE NOSIĆ NA CO DZIEŃ?

W obecnym sezonie projekty Undress Code nawiązują do twórczości Mondriana, idealnie korespondującego z minimalistyczną estetyką marki. Świadome i przemyślane modowe wybory - analogicznie do dzieł sztuki - mogą okazać się narzędziem do uzewnętrznienia wartości, refleksji czy cech charakteru.

UNDRESS CODE – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2018

Bezpretensjonalną, naturalną, a jednocześnie pełną artyzmu i głębi historię stworzyła Sonia Szóstak. W jej obiektywie widzimy Julię Kuzkę (D`VISION), Paulinę Kube (Neva Models) i Paulinę Łachnik (Model Plus). Fotografce asystował Szymon Gocławski, a reatouch należał do Bieluszko Retouch. Za nowatorską scenografię odpowiadał Michał Zomer. Kampanię stylizowała Mariola Kasprzak, make-up i fryzury stworzyła Kamila Jankowska przy asyście Anastasii Redchyts. Sesja produkcji Undress Code została zrealizowana w Daylight Studio Przecławska.

Wszystkie modele z nowej kolekcji Undress Code dostępne są w stacjonarnym sklepie marki przy ulicy Leszczyńskiej 12 w Warszawie oraz w sklepie online undress-code.pl.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Undress Code | kampania | kolekcja | bielizna | Sonia Szóstak |

podobne artykuły