Logotyp serwisu lamode.info
MAGIA ŚWIĄT W KAMPANII BURBERRY 2018

MAGIA ŚWIĄT W KAMPANII BURBERRY 2018

W projekcie udział wzięła Naomi Campbell ze swoją mamą, Valerie Morris-Campbell.

Spis treści

1. BURBERRY: ŚWIĄTECZNA KAMPANIA 2018 Z UDZIAŁEM GWIAZD

2. BURBERRY: KLIMAT ŚWIĄTECZNEJ KAMPANII 2018

3. BURBERRY: ŚWIĄTECZNE TRENDY 2018

Świąteczny wymiar kolekcji Burberry z nowym monogramem w wydaniu Ricarda Tisciego. Poznajcie szczegóły!

BURBERRY: ŚWIĄTECZNA KAMPANIA 2018 Z UDZIAŁEM GWIAZD

Kampania Burberry wprowadza w magiczny klimat nie tylko za sprawą baśniowej zimowej scenerii (naszym oczom ukazał się ośnieżony las), ale także udziału gwiazd kina czy świata mody, takich jak Kristin Scott Thomas, Matt Smith czy Naomi Campbell.

BURBERRY: KLIMAT ŚWIĄTECZNEJ KAMPANII 2018

Krótki film rozpoczyna się słowami „Zamknij oczy i pomyśl o świętach” (ang. „Close Your Eyes and Think of Christmas”), za którego realizację odpowiada Juno Calypso. Warto zaznaczyć, że w temacie świątecznej kampanii dla brytyjskiej marki mamy do czynienia z debiutem Riccarda Tisciego. Włoski projektant mody po raz pierwszy odpowiada za kształt projektu stworzonego z myślą o bożonarodzeniowej kolekcji, a widzów przenosi oczami wyobraźni zarówno na łono natury, jak i do miasta.

Burberry: świąteczna kampania 2018

BURBERRY: ŚWIĄTECZNE TRENDY 2018

Stylizacje gwiazd obrazują zachowawczą modę. Bazują na eleganckich garsonkach, sukienkach i koszulach z zabudowaną górą oraz kraciastych garniturach. Takie trendy sprawiają, że widz odnosi wrażenie, jakby miał do czynienia z konserwatywną rodziną. Bohaterowie są znudzeni klimatem świąt i zdystansowani wobec siebie. Część z nich spędza czas przy zastawionym stole, na którym nie brakuje wykwintnych deserów, a inni udają się do pobliskiej knajpy czy zasiadają przed ekranem telewizorów. W kampanii przewijają się kultowe projekty Burberry, takie jak beżowy trencz z charakterystyczną kratką, kombinezon i beret. Nie brakuje także butów za kolano oraz szykownych, jasnych apaszek z jedwabiu – stonowaną paletę kolorów ożywia czerwień na ustach, symbolizująca święta. Wzrok przykuwają okazałe błyszczące kolczyki typu crystal i nowoczesne pierścionki z perłą, które sprawiają, że całość zyskuje luksusowy wymiar, niezależnie od miejsca, w jakim znajduje się bohater.

POLECAMY: ŚWIĄTECZNA KAMPANIA BURBERRY 2017

W galerii prezentujemy zdjęcia ze świątecznej kampanii Burberry 2018. Jak Wam podobają się trendy w wydaniu brytyjskiej marki?

tagi: kampania | święta | BURBERRY | Riccardo Tisci |

podobne artykuły