PL / EN
TRZY NOWE TUSZE DO RZĘS OD MARKI ARTDECO

TRZY NOWE TUSZE DO RZĘS OD MARKI ARTDECO

Poszukujesz idealnej mascary na letnie wyjazdy? Sprawdź nowości od marki Artdeco, trzy tusze do rzęs - pogrubiające, wydłużające i wodoodporne.

Każda kobieta wie, że mascara to nieodłączna część codziennego makijażu. Starannie wytuszowane rzęsy potrafią „otworzyć” oczy, ukryć zmęczenie i uratować nas, gdy nie mamy więcej czasu, a w parze z dobrze dobranym podkładem i delikatnie podkreślonymi kośćmi policzkowymi stanowią niezawodny duet w każdej sytuacji.

 

Marka Artdeco dobrze wie, że tusz do rzęs musi być świetnej jakości i dobrany do indywidualnych potrzeb. Dlatego w swoich nowościach uwzględniła aż trzy nowe mascary pogrubiającą, pogrubiająco-wydłużającą oraz wodooporną wersję bestsellera marki, która sprawdzi się szczególnie podczas wakacyjnych wypadów.

 

W zależności od naszych wymagań względem idealnej mascary, Artdeco proponuje Volume Sensation Mascara, która dzięki grubej i miękkiej szczoteczce rozdziela, pogrubia i nadaje rzęsom objętość. Nie skleja ich, pokrywa je intensywnym kolorem. Dodatkowo zawarty w tuszu wosk carnauba odżywia rzęsy powodując, że stają się bardziej elastyczne i odporne na uszkodzenia.

 

Dla kobiet, które poszukują mascary pogrubiająco - wydłużającej marka przygotowała Angel Eyes Mascara, która powoduje, że długie i gęste rzęsy idą razem w parze. Wąska końcówka pozwala umalować te najkrótsze w kącikach oka.

 

Jako trzecią nowość Artdeco oferuje swoją najlepiej sprzedającą się mascarę, którą teraz prezentuje w wersji wodoodpornej. All in One Mascara Waterproof sprawdzi się u osób noszących szkła kontaktowe. Wydłuża i pogrubia rzęsy, jest odpowiednia dla oczu wrażliwych, a zawarte w niej naturalne woski: candelilla, carnauba oraz pszczeli nadają miękkości, zapobiegają utracie wilgoci i nadają blasku.

 

A jak u Was wyglądają poszukiwania idealnej mascary?

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Artdeco | tusz do rzęs | mascara |

podobne artykuły