Logotyp serwisu lamode.info
KOLEKCJA KOSMETYKÓW DO MAKIJAŻU YVES SAINT LAURENT JESIEŃ ZIMA 2013/14

KOLEKCJA KOSMETYKÓW DO MAKIJAŻU YVES SAINT LAURENT JESIEŃ ZIMA 2013/14

Wielkomiejskie inspiracje, neony w opozycji do klasycznej czerni i piękne opakowania – nowa kolekcja do makijażu Yves Saint Laurent na jesień zimę 2013/14 to hołd złożony metropoliom.

Miasta, ich mieszkańcy, energia, rytm i sposób życia w nich od zawsze inspirowały artystów, projektantów ubrań oraz biżuterii, ale także ekspertów od kosmetyków. To właśnie wielką metropolię, jej różnorodność i grę kontrastów wziął na pierwszy plan Dyrektor Artystyczny Yves Saint Laurent Beauté - Lloyd Simmonds. Z tych rozmaitych inspiracji powstała najnowsza kolekcja do makijażu - City Drive francuskiego domu mody na jesień zimę 2013/14.

 

Wśród stonowanych i typowych dla chłodniejszych miesięcy w roku kolorów, znajdziemy także mocne akcenty, które ożywią nawet codzienny makijaż. Choć te wyraziste barwy zarezerwowane są dla wakacyjnych kolekcji, na przekór temu marka Yves Saint Laurent proponuje nam na przyszły sezon neony. Sprawiają, że w oczach skupia się cała energia, a makijaż staje się odważniejszy.

 

W kolekcji znajdziemy wszystko to, co potrzebne jest do codziennego make-upu – róże do policzków, cienie do powiek, maskarę, eyeliner, wyraziste szminki oraz lakiery do paznokci. Kosmetyki łączą w sobie elegancję z artystycznym duchem wielkich miast, a piękne i nowoczesne opakowania idą w parze z wielkomiejskimi inspiracjami.

 

Kolekcja dedykowana jest kobiecie silnej i wyrazistej - obywatelce świata. Cała paleta kolorystyczna odpowiada potrzebom dostosowania makijażu zarówno do codziennych wyjść do pracy jak i wieczornych na miasto.

 

Już w sierpniu City Drive znajdziemy w wybranych perfumeriach. Twarzą kolekcji została niezawodna Cara Delevingne – jedna z najbardziej rozchwytywanych modelek na świecie.

 

tagi: Yves Saint Laurent | Cara Delevingne | kolekcja kosmetyków do makijażu | kosmetyki do makijażu jesień zima 2013/14 |

podobne artykuły