PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
TRENDY NA SKLEPOWYCH PÓŁKACH ZIMA 2015 – WIELKIE MARKI W SIECIÓWKACH

TRENDY NA SKLEPOWYCH PÓŁKACH ZIMA 2015 – WIELKIE MARKI W SIECIÓWKACH

Przeglądamy oferty znanych sieciówek w poszukiwaniu inspiracji prosto z wybiegu. Sprawdźcie, co tym razem znaleźliśmy!

Cena dziesięciokrotnie niższa, bezproblemowa dostępność, jakość słabsza, ale wygląd niemal ten sam. Dziś ponownie przeglądamy oferty znanych sieciówek w poszukiwaniu projektów inspirowanych tymi z wybiegów najlepszych marek, które kupimy za niewielkie pieniądze. Co tym razem znaleźliśmy na półkach Mango, H&M i Zary? Sprawdźcie!

 

Inspiracje kolorowymi printami z kolekcji Diresa van Notena na jesień zimę 2014/2015 ponownie znajdziemy w H&M. Szwedzki gigant walczy z szarością na ulicach i proponuje kolejny sezon z rzędu projekt nawiązujący do twórczości Belga.

 

dries van noten hm trendy na sklepowych polkach

źródło: hm.com i East News - sukienka H&M i sukienka z kolekcji jesień zima 2014/2015 Driesa van Notena

 

Odpowiednik jednej z najsłynniejszych torebek Stelli McCartney znajdziemy z kolei w Zarze. Słynna kopertówka brytyjskiej projektantki z serii Falabella to nieustająco jedna z najbardziej pożądanych torebek na świecie.

 

falabella stella mccartney zara trendy na sklepowych półkach

źródło: net-a-porter.com i zara.com - koperówka Stella McCartney i torebka Zara

 

Także sieciówka Mango wychodzi naprzeciw proponując za niewielkie pieniądze kopertówkę pokrytą popularnymi ostatnio gwiazdkami w czarno-białej kolorystyce, czerpiąc tym samym inspiracje także z kolekcji McCartney.

 

stella mccartney mango trendy na sklepowych półkach

źródło: mango.com i mytheresa.com - kopertówka Mango i kopertówka Stella McCartney

 

Ponownie zaglądamy na sklepowe półki w H&M. Tam znaleźliśmy kurtkę z imitacji futra w paski. Podobne projekty na wybiegu zaprezentowała m.in. Sonia Rykiel w kolekcji na wiosnę lato 2015.

 

trendy na sklepowych polkach hm sonia rykiel 

źródło: hm.com i soniarykiel.com - kurtka H&M i futerko Sonia Rykiel

 

W Zarze naszą uwagę zwróciły także bardzo modne w tym sezonie botki za kostkę z ostrym czubem. Pokryte panterką połyskujące buty znaleźliśmy także w kolekcji Maison Martin Margiela na net-a-porter.com

 

trendy na sklepowych polkach zara maison martin margiela

źródło: net-a-porter.com i zara.com - botki Maison Martin Margiela i botki Zara

 

Wszystkie projekty wraz z cenami znajdziecie w naszej galerii! Jak oceniacie takie zjawisko? To wyjście sieciówek naprzeciw klientom?

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: trendy jesień zima 2014/2015 | trendy na zimę 2015 | Mango | Stell McCartney | Maison Martin Margiela | Dries Van Noten | Sonia Rykiel | TRENDY | ZARA | H&M |

podobne artykuły