Logotyp serwisu lamode.info
OKULARY PRZECIWSŁONECZNE - NAJMODNIEJSZE MODELE NA WIOSNĘ 2018

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE - NAJMODNIEJSZE MODELE NA WIOSNĘ 2018

Micro, Maxi, zdobione i w metalowych oprawkach. Które wybieracie?

Spis treści

1. OKULARY PRZECIWSŁONECZNE - TRENDY NA WIOSNĘ 2018

2. TRENDY NA WIOSNĘ 2018 – MICRO OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

3. TRENDY NA WIOSNĘ 2018 – MAXI OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

4. TRENDY NA WIOSNĘ 2018 – OKULARY PRZECIWSŁONECZNE W METALOWYCH OPRAWKACH

5. TRENDY NA WIOSNĘ 2018 – ZDOBIONE OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE - TRENDY NA WIOSNĘ 2018

Chociaż niegdyś chowały się w zaciszu posiadłości, dziś okulary przeciwsłoneczne zyskują nowy status: podstawowego surowca mody. Nie kojarzone już z czasem ‘po godzinach’, coraz częściej widujemy je w nocnych klubach i na plażach – a tu w bardziej modowej, niż praktycznej wersji micro. Im bardziej są wszechobecne, tym bardziej osiadają w aktualnych trendach sezonu. Oto najciekawsze modele okularów na wiosnę 2018, w które warto zainwestować bez względu na preferencje.

 

TRENDY NA WIOSNĘ 2018 – MICRO OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

Okulary z małymi, wąskimi i nieco kocimi szkłami są optyczną rewolucją tego sezonu, którą gwiazdy i blogerki lubią nosić nisko, tuż przy czubku swojego nosa. To prawda, że ten model dość oszczędnie chroni oczy przed słońcem, ale niezwykle modne propozycje wypuściły już Prada, Saint Laurent, LeSpecs, czy Zara. Co zrobić? To jedno z najgorętszych akcesoriów tego lata!

MICRO

Urban Outfitters, 18 dolarów

TRENDY NA WIOSNĘ 2018 – MAXI OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

Podczas gdy jedni lansują micro szkła, inni zmieniają proporcje twarzy za pomocą oversize’owych oprawek. Nie bójcie się – tu również macie pełen wybór. Modele maxi o nieregularnych kształtach pojawiły się w kolekcji Marni i Saint Laurent, a Fendi i Giorgio Armani zaproponowali wspaniałe okrągłe pary. Wreszcie nie musimy martwić się o brak korektora pod oczami!

dior 

Dior, 300 funtów

 

TRENDY NA WIOSNĘ 2018 – OKULARY PRZECIWSŁONECZNE W METALOWYCH OPRAWKACH

Podczas gdy okulary typu micro mogą się Wam kojarzyć z Matrixem, jeszcze więcej analogii do industrialnego futuryzmu znajdziecie w trendzie na szkła z widocznym, metalowym stelażem. Takie opcje znajdziecie w ofercie Celine i oczywiście u Chloe, gdzie przyszłość dystynktywnie miesza się z latami 70’.

metal

Uterque, 325 pln

TRENDY NA WIOSNĘ 2018 – ZDOBIONE OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

I w końcu – dla tych, którzy lubią lśnić niczym paw, moda przygotowała coś specjalnego. Sroczą stylistykę zapoczątkował Gucci i Dolce&Gabbana, a Miu Miu dodało jej nieco rzeźbiarskiej formy. Mówimy przekornie: im więcej, tym lepiej!

gucci 

Gucci, 865 funtów

POLECAMY: TRENDY WIOSNA LATO 2018 - SUKIENKI 

tagi: okulary | wiosna lato 2018 | shopping | TRENDY |

podobne artykuły