PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
DOLCE&GABBANA - KAMPANIA WIOSNA LATO 2018

DOLCE&GABBANA - KAMPANIA WIOSNA LATO 2018

Włoska interpretacja mody!

Dolce&Gabbana nie rezygnują z włoskiego przepychu. Duet właśnie zaprezentował najnowszą kampanię na wiosnę lato 2018. To opowieść, która przenosi nas oczami wyobraźni do Italii - mozaiki kulturowej.

KAMPANIA DOLCE&GABBANA – WIOSNA LATO 2018

Najnowszą kampanię marki D&G znajdziecie pod tagiem #DGVENEZIA. Sfotografowana przez duet Luca i Alessandro, którzy współpracują w ramach The Morelli Brothers. Bohaterkami sesji zdjęciowej zostały modelki: Laura Murray, Frankie Herbert, Kitty Spencer, Sabrina Percy, Isabel Getty, Bea Fresson i Eleonore Habsburg. Większość z nich pochodzi z wpływowych i arystokratycznych rodzin (Spencer jest siostrzenicą Księżnej Diany). Modelki przedstawiono w projektach od D&G na tle włoskiej architektury. Nie zabrakło ujęć pełnych energii, a nawet kulinarnego motywu: włoskiego spaghetti.

Z modeli pojawili się m.in. Rafferty Law, Cameron Dallas, Austin Mahone, Christian Combs i Brandon Thomas Lee.

KOLEKCJA DOLCE&GABBANA – WIOSNA LATO 2018

W kampanii możecie zobaczyć czarne, koronkowe sukienki nawiązujące do klimatu lat 50. XX wieku. Kwieciste długie kreacje, zestawy: tuniki i spodnie, pasiaste damskie garnitury, tym razem w towarzystwie kamizelki oraz bogato zdobione żakiety stanowiły główny punkt programu. Delikatne i zwiewne tkaniny, takie jak szyfon oraz szlachetny jedwab podkreśliły wiosenno-letni charakter stylizacji.

POLECAMY: DOLCE&GABBANA WIOSNA LATO 2018

Jak Wam podoba się najnowsza kampania włoskiego duetu D&G?

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Dolce&Gabbana | kampania |

podobne artykuły