PL / EN
TOP NOWOŚCI W MODZIE (LISTOPAD 2017)

TOP NOWOŚCI W MODZIE (LISTOPAD 2017)

Zobaczcie, co nowego pojawiło się w polskiej i zagranicznej modzie!

Listopad okazał się wyjątkowo intensywnym miesiącem dla polskiej i zagranicznej mody, przynosząc na ostatnią chwilę jesienno-zimowe lookbooki lub powoli prezentując nowości na sezon wiosna lato 2018. To także moc świątecznych kampanii, uroczyście wróżących zbliżający się okres Bożego Narodzenia i proponując moc pięknych upominków, którymi już wkrótce obdarujemy najbliższych. Zobaczcie, co nowego słychać na rodzimym rynku i nie tylko – zapraszamy!

ZOBACZ TEŻ: TOP NOWOŚCI W MODZIE (PAŹDZIERNIK 2017)

 

ALLSAINTS

W jesienno-zimowej kolekcji brytyjskiej marki AllSaints, która niedawno pojawiła się w Polsce, znalazły się bardzo ciekawe alternatywy dla typowych Holiday Pieces – innymi słowy, świąteczne, ale nieco mniej oczywiste propozycje dla fanek i fanów wyrazistego stylu. Jesteśmy na tak!

ALL(fot. materiały prasowe)

 

ZALANDO

Z kolei sklep internetowy Zalando zdążył już zaprezentować kolekcje na sezon wiosna lato 2018, które w indywidualny sposób interpretują starannie dobrane trendy, nawiązując jednocześnie do różnorodności stylów z całego świata. Nadchodzący sezon zdominuje połączenie luzu i elegancji. Królować będzie niczym  nieskrępowana eklektyczność, która świetnie sprawdzi się na co dzień, a wszystko to w myśl powiedzenia, że zasady są po to, żeby je łamać – to dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy w kwestii stylu nie idą na kompromisy.

zalando(fot. materiały prasowe)

 

SWAROVSKI

Swarovski, światowy lider w sprzedaży precyzyjnie szlifowanych kamieni o ponad stuletniej tradycji, 12 listopada otworzył w Galerii Mokotów świąteczny pop-up store w wyjątkowej strefie The Designer Gallery. Kolekcja Crystals from Swarovski Pop Up Store stworzona została z myślą o klientach szukających idealnego prezentu na święta – może i Wy znajdziecie w nim coś pięknego dla ukochanej osoby?

s(fot. materiały prasowe)

 

MMC

Kolekcja jesień zima 2017/18 w wydaniu MMC to wyjątkowy i niebanalny miks stylu, faktur oraz kolorów. To również nowe formy, konstrukcyjne eksperymenty i asymetria, a przede wszystkim flagowe puchówki, dzianinowe golfy i lakierowane akcesoria. To bez wątpienia jedne z najlepszych propozycji tego sezonu na polskim rynku – polecamy!

mmc(fot. materiały prasowe)

 

THECADESS

Tym razem marka Thecadess przenosi nas do miejskiej dżungli, w której drapieżny styl uliczny swobodnie miesza się z subtelną estetyką glamour oferując zróżnicowane, wielowymiarowe sylwetki. Pośród propozycji marki zobaczymy oversizowe bluzy w towarzystwie szerokich spodni, czy dopasowanych, asymetrycznych spódnic, ale też długie swetry nakładane warstwowo na delikatne, kobiece sukienki i lejące bluzki. Damskie garnitury z wiązaniem w pasie, czy sukienki maxi stają się powoli rozpoznawalnym elementem marki - jednak tym razem projekty uderzają w tony sportowej elegancji w klimacie umiarkowanego przepychu.

t(fot. materiały prasowe)

 

TK MAXX

Na koniec marka TK Maxx i  świąteczna kampania Prawdziwie Białe Święta prezentującą oryginalne pomysły na upominki i… niespodziankę. W tym roku, oprócz telewizyjnego spotu, marka przygotowała również wyjątkowy konkurs - szan­sę na wygra­ną ma każ­dy, kto w kre­atyw­ny spo­sób odpo­wie na pyta­nie komu i dla­cze­go chciał­byś poda­ro­wać wyjąt­ko­wy pre­zent – nie­sa­mo­wi­tą impre­zę pod hasłem Praw­dzi­wie Bia­łe Świę­ta? Każ­dy z 4 auto­rów zwy­cię­skich komen­ta­rzy wraz z nomi­no­wa­ną przez sie­bie oso­bą oraz 5 towa­rzy­sza­mi spę­dzi wyjąt­ko­wy week­end pełen zimo­wej magii i świą­tecz­nych atrak­cji w luk­su­so­wej wil­li pod War­sza­wą. Zgło­sze­nia do kon­kur­su moż­na prze­sy­łać do 10 grudnia.

tk(fot. materiały prasowe)

Więcej najlepszych listopadowych nowości znajdziecie w galerii!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Thecadess | Zalando | MMC | Rett Frem | Berenika Czarnota | Oysho | Polanka | Hollie Warsaw | Selfi Jewellery | Anoire | | SWAROVSKI | TK MAXX | INTIMISSIMI | ADIDAS |

podobne artykuły