PL / EN
TOMMY HILFIGER JESIEŃ ZIMA 2017 - LIVESTREAMING

TOMMY HILFIGER JESIEŃ ZIMA 2017 - LIVESTREAMING

Szykuje się ekscytujący wieczór! Pierwszy rząd z nami o 18 czasu polskiego!

TOMMY HILFIGER JESIEŃ ZIMA 2017 - LIVESTREAMING

Tommy Hilfiger po ogromnym sukcesie, jakim był duet z królową Instagrama Gigi Hadid postawił na kolejną intratną współpracę – na sezon wiosna lato 2018 amerykański gigant do kolaboracji zaprosił Vetements. Mimo iż cenowo projekty będą się plasować na pułapie tych kolektywu, nie ma wątpliwości, że mini kolekcja, która trafi do sklepów z początkiem przyszłego roku, wyprzeda się na pniu.  

TOMMY X GIGI – JESIEŃ ZIMA 2017

A co projektant zaprezentuje na wybiegu w trakcie London Fashion Week? Głośno zapowiadana kontynuacja działań z Gigi w myśl zasady see now buy now będzie jednocześnie zamknięciem londyńskiego tygodnia mody. Obok owoców tej współpracy dziś wieczorem zobaczymy też nowości z linii Premium, a także te z metką Hilfiger Edition – projekty dla mężczyzn inspirowane globalnym dorobkiem brandu. Dodatkowo, po raz pierwszy od 2010 r. zaprezentowane zostaną jednocześnie męskie i damskie sylwetki.

TOMMY X GIGI - OGLĄDAJ NA ŻYWO

Jeśli chcecie poczuć klimat fashion weeka i doświadczyć emocji towarzyszących oglądaniu kolekcji na żywo, dołączcie do nas o godz. 18 polskiego czasu! Szykuje się wyjątkowe show!

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Tommy Hilfiger | Tommy x Gigi | jesień zima 2017 | Gigi Hadid |

podobne artykuły