Logotyp serwisu lamode.info
TOMAOTOMO – POKAZ KOLEKCJI LA DOROTHEE

TOMAOTOMO – POKAZ KOLEKCJI LA DOROTHEE

„To historia o modzie, którą opowiadam współczesnej kobiecie, kochającej niezapomniany urok lat 50. i 60." - mówi Tomasz Olejniczak.

Spis treści

1. TOMAOTOMO: KOLEKCJA LA DOROTHEE

2. TOMAOTOMO: DETALE W KOLEKCJI LA DOROTHEE

3. TOMAOTOMO: FRYZURY I MAKE-UP Z POKAZU LA DOROTHEE

4. TOMAOTOMO: OPRAWA POKAZU LA DOROTHEE

17 kwietnia 2018 roku w klimatycznych wnętrzach hotelu Bellotto w Warszawie Tomasz Olejniczak, tworzący pod marką TOMAOTOMO, zaprezentował swoją najnowszą kolekcję na sezon jesień zima 2018/19 pod tytułem #LaDorothée. Jej nazwa to prezent i hołd złożony mamie projektanta, najdroższej mu osobie, której jak sam podkreśla, zawdzięcza to kim jest dzisiaj.

TOMAOTOMO: KOLEKCJA LA DOROTHEE

Pierwszą i najwierniejszą klientką Tomasza Olejniczaka była jego mama. To dzięki niej, 8 lat temu, zdecydował się na pokazanie swojej debiutanckiej linii ubrań w trakcie łódzkiego Fashion Weeka. Projektant zaprezentował przez te lata kilkanaście kolekcji i zawsze była z nim jego mama, kibicująca synowi z pierwszego rzędu.

#LaDorothée to kolekcja dedykowana niezależnym, silnym kobietom, dla których moda staje się medium komunikującym światu kim są i jakie wartości wyznają. To dla nich Tomasz stworzył linię odważną i nowoczesną, a zarazem na wskroś przesiąkniętą sentymentem do epok minionych. Na wybiegu pojawiły się zmysłowe kreacje o różnorodnych formach, które jednocześnie stworzyły spójny spektakl.

To historia o modzie, którą opowiadam współczesnej kobiecie, kochającej niezapomniany urok lat 50. i 60." - mówi Tomasz Olejniczak – „W kolekcji dominują suknie i spódnice, ale nie zabrakło tu także płaszczy, żakietów, spodni i zestawów codziennych w bardzo luksusowym wydaniu”.

POLECAMY: EXCLUSIVE - BACKSTAGE POKAZU KOLEKCJI LA DOROTHEE

toma(fot. Marek Makowski/materiały prasowe)

TOMAOTOMO: DETALE W KOLEKCJI LA DOROTHEE

La Dorothee to, według autora, kwintesencja luksusu i elegancji. Do przygotowania tak szykownej kolekcji Tomasz Olejniczak wykorzystał tkaniny pochodzące z uznanych szwajcarskich i francuskich manufaktur, w których zaopatrują się największe domy mody, jak Prada, Fendi, CHANEL czy Louis Vuitton. Podczas pokazu dostrzegliśmy jedwabie, gipiury, pawie pióra w mieniących odcieniach czy efektowne hafty tworzące mozaikowe wzory. Uzupełnieniem bogatych stylizacji pokazu była efektowna biżuteria Spark Silver Jewelry oraz eleganckie buty marki Wojas.

TOMA
(fot. Marek Makowski/materiały prasowe)

TOMAOTOMO: FRYZURY I MAKE-UP Z POKAZU LA DOROTHEE

Fryzury modelek przygotował zespół marki Davines, który zaproponował subtelne fale oraz wygładzone kosmyki z przedziałkiem na środku. Delikatny, naturalny makijaż, będący kontrapunktem dla okazałych stylizacji, to z kolei efekt pracy teamu firmy Paese.

TOMAOTOMO: OPRAWA POKAZU LA DOROTHEE

Partnerami pokazu Tomaotomo byłi Cisowianka Perlage oraz producent soków naturalnych Cymes. O nastrój gości wydarzenia zadbał World Class Spirits. Redakcja LAMODE.INFO była jednym z patronów medialnych prezentacji.

Zobaczcie wszystkie sylwetki z pokazu kolekcji La Dorothee od TOMAOTOMO i zainspirujcie się na kolejny sezon!

tagi: Tomasz Olejniczak | Tomaotomo | pokaz mody | kolekcja | jesień zima 2018/19 |

podobne artykuły