PL / EN
MARIUSZ PRZYBYLSKI JESIEŃ ZIMA 2018/19

MARIUSZ PRZYBYLSKI JESIEŃ ZIMA 2018/19

Viktoriański romantyzm i mroczny klimat! 

Zobaczcie co działo się w Praskiej Drukarni 27 marca w Warszawie!

MARIUSZ PRZYBYLSKI: KOLEKCJA DARK WONDERLAND

Mariusz Przybylski od kilkunastu lat tworzy modę w Polsce, a także za granicą – kilkakrotnie brał udział w Berlin Fashion Week. Lata pracy pozwoliły mu na wypracowanie charakterystycznego i unikatowego stylu, który doskonale łączy w sobie klasykę i nowoczesność. „Myślę, że to moja najbardziej osobista kolekcja, tak naprawdę opowiedziałem w niej trochę więcej o sobie, o tym kim jestem. A jest we mnie dużo mrocznych inklinacji, które łączą się z delikatną i nieco romantyczną stroną. Moja moda opiera się na skrajnościach, staram się splatać we wspólną wizjonerską całość dwa kompletnie różne światy” – tak mówi o swojej najnowszej kolekcji sam projektant.

MARIUSZ PRZYBYLSKI: KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2018/19

Dark Wonderland to fuzja kolorów – do czerni dołożono czerwienie, granaty, róże, fiolety, dżins i tkaniny transparentne. Pojawiły się ręcznie wykonywane hafty i aplikacje, a także specjalnie zaprojektowane akcesoria: torebki, nerki oraz oversizowe breloki. Warto wspomnieć, że Przybylski był autorem koncepcji scenografii oraz osobiście wybierał muzykę do pokazu.

MARIUSZ PRZYBYLSKI: GOŚCIE NA POKAZIE

Wśród gości pokazu nie zabrakło znanych twarzy, pojawili się m.in.: Katarzyna Figura, Monika Olejnik, Michał i Aleksandra Żebrowscy, Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, Adam Nergal Darski, Sebastian Karpiel-Bułecka, Marcin Bosak i Maria Dębska, Anna Dereszowska, Roma Gąsiorowska, Kasia Stankiewicz, Karolina Szostak, Joanna Horodyńska, Elżbieta Romanowska, Aleksandra Nieśpielak, Ada Fijał, Weronika Książkiewicz, Karolina Gilon, Joanna Racewicz, Lara Gessler, Paulina Drażba, Agnieszka Jastrzębska, Tomasz Ciachorowski, Leszek Stanek.

MARIUSZ PRZYBYLSKI: KOLEKCJA DARK WONDERLAND

Partnerem wydarzenia była marka Renault, której projektant został jednym z ambasadorów. Podczas imprezy podsumowano dotychczasową współpracę Przybylskiego z marką Vive Group. Wybrane projekty z kolekcji Transplantacja, Adaptacja, a także strój reprezentacyjny zawodników drużyny piłki ręcznej Vive Kielce, zostały zaprezentowane na wyjątkowej ekspozycji. Idealne uzupełnienie kolekcji stanowiły buty z najnowszej kolekcji Ecco, z której dwa modele zostały specjalnie customizowane przez projektanta, a także rajstopy i skarpety marki Gatta. W całość wydarzenia wpisały się marka Martini serwująca gościom wykwintne drinki, a także marka Perlage z doskonałą wodą mineralną. O fryzury modelek i modeli zadbali fryzjerzy marki Schwarzkopf Professional, a za makijaże odpowiadała marka Laura Mercier.

Zajrzyjcie do naszej galerii zdjęć po więcej sylwetek z pokazu! 

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Mariusz Przybylski | jesień zima 2018/19 | projektanci | TRENDY |

podobne artykuły