PL / EN
CHANEL RESORT 2019

CHANEL RESORT 2019

Kreatywny Karl i rejs statkiem pasażerskim „La Pausa".  

Tym razem Karl Lagerfeld przemienił wybieg mody w port morski i zabrał nas w rejs wycieczkowym statkiem „La Pausa". Zobaczcie!

CHANEL RESORT 2019: POKAZ MODY

Prezentacja francuskiego domu mody odbyła się w Paryżu w Grand Palais. Na środku hali rozstawiono ogromny statek, a na pokładzie pojawiły się modelki: Ola Rudnicka, Gigi i Bella Hadid oraz Stella Maxwell. Nazwa kolekcji „La Pausa” nawiązuje do historii Gabrielle, która posiadała dom letniskowy na Francuskiej Rivierze, gdzie spędzała wakacje.

Fot. materiały prasowe

 

CHANEL RESORT 2019: SYLWETKI

Na pokazie Chanel zobaczyliśmy bermudy w pionowe pasy zainspirowane żeglugą, bluzy zdobione logotypem, swetry z golfem i dwurzędowe marynarki dekorowane złotymi guzikami. Nie zabrakło kolorowych t-shirtów z motywem promu oraz długich kreacji pokrytych ilustracją wzburzonych fal. Krótkie sukienki i spódnice stanowiły kolejną reinterpretację Karla w temacie klasyków Chanel i tweedu - tkaniny odkrytej przez założycielkę francuskiego domu mody. Eleganckie komplety pełne wyrafinowania projektant zestawił z różowymi beretami, białymi rajstopami, pantoflami i apaszkami w żeglarskim stylu, podkreślając młodzieńczy charakter kolekcji. Akcentem zwieńczającym morskie stylizacje były paski wykonane z pereł – ulubioną biżuterią Gabrielle oraz naszyjniki z zawieszką koła ratunkowego. Karl nie pozostał obojętny na modną od kilku sezonów kratę vichy – w jego wersji przetykaną metaliczno-perłową nicią.

fot. materiały prasowe


POLECAMY: SUKIENKI NA WIOSNĘ LATO 2018

W galerii zdjęć prezentujemy wszystkie sylwetki z pokazu Chanel. Zobaczcie!

video

TOP 10 FILMÓW MODOWYCH

tagi: pokaz mody | Karl Lagerfeld | Chanel | TRENDY |

podobne artykuły