PL / EN
TO KONIEC PAPIEROWEJ WERSJI TEEN VOGUE! CO DZIEJE SIĘ W CONDE NAST?

TO KONIEC PAPIEROWEJ WERSJI TEEN VOGUE! CO DZIEJE SIĘ W CONDE NAST?

Wydawnictwo wprowadza duże cięcia budżetowe - ucierpi nie tylko Teen Vogue. Przeczytajcie!

Minął niespełna rok od kiedy Conde Nast wdrożyło plan ograniczenia magazynu Teen Vogue do formatu kwartalnika, a teraz gigant mediowy zdecydował się na podjęcie znacznie dalej idących kroków – to koniec młodzieżowej edycji biblii mody w wersji drukowanej, zapowiada portal WWD.

CONDE NAST ZAMYKA TEEN VOGUE

Co więcej, wydawnictwo zamierza zredukować 80 miejsc pracy, co oznacza 2,5 % spadek spośród wszystkich 3 000 zatrudnionych. Cięcia budżetowe dotkną również innych, najgorzej radzących sobie magazynów, poza miesięcznikami Vanity Fair, Vogue i Wired, dwumiesięcznikiem Brides oraz tygodnikiem The New Yorker. GQ, Glamour, Allure oraz Architectural Digest zostaną zredukowane z 12 do 11 numerów rocznie, Bon Appetit z 11 do 10, a W oraz Conde Nast Traveler z 10 do 8.

POLECAMY: TERRY RICHARDSON NIE BĘDZIE JUŻ FOTOGRAFOWAŁ DLA VOGUE'A

TEEN VOGUE: KONIEC WERSJI DRUKOWANEJ MAGAZYNU

Co do tego, co stanie się z Elaine Welteroth, która jeszcze niedawno objęła stanowisko redaktor naczelnej Teen Vogue, zdecyduje wkrótce wydawnictwo. Krążą jednak spekulacje, że być może zastąpi Cindi Leive, która w ubiegłym miesiącu zrezygnowała z szefowskiego fotela Glamour.

Zobaczcie nasze ulubione okładki Teen Vogue w galerii poniżej!

 

video

VICTORIA BECKHAM JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: TEEN VOGUE | CONDE NAST | NEWS |

podobne artykuły