PL / EN
SWAROVSKI X ALEXANDRE VAUTHIER

SWAROVSKI X ALEXANDRE VAUTHIER

Kolejny sezon owocnej współpracy marki biżuteryjnej z projektantem!

Swarovski haute couture

To już 11. sezon wspólnych działań marki Swarovski i domu mody Alexandre Vauthier. Stworzoną w pełni z kryształów Swarovskiego kreację zaprezentowała podczas pokazu haute couture jesień zima 2017/18 Bella Hadid. Kopertowy projekt do ziemi z głębokim dekoltem i pęknięciem na nogi uzupełniony został jeszcze czarnym aksamitnym pasem.

Skrzące się i pięknie odbijające światło wykończenia pojawiły się również pod postacią falbaniastych rzeźb na mini sukienkach, na szerokich paskach, jako uzupełnienie sandałów i szpilek oraz tradycyjnie w formie biżuterii (broszek i kolczyków). Łącznie w kolekcji użyto 300 000 kryształów Swarovskiego w odcieniach Chrysolite, Violet, Fuchsia i Jet.

Alexandre Vauthier haute couture jesień zima 2017/18

Pokaz wykwintnego krawiectwa francuskiego kreatora odbył się 5 lipca w Grand Palais. Alexandre Vauthier sięgnął po glamour lat 80. i zaproponował połyskujące tkaniny, topy i sukienki na jedno ramię, falbany, eksponowanie talii pasami czy czarne skóry. „To idea czerpania wszystkiego, co najlepsze z przeszłości, aby móc iść do przodu” – mówił autor kolekcji.

video

BALENCIAGA JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Alexandre Vauthier | pokaz mody | biżuteria | SWAROVSKI | Bella Hadid |

podobne artykuły