PL / EN
STELLA MCCARTNEY I ANGELINA JOLIE STWORZYŁY KOLEKCJĘ DLA DZIECI!

STELLA MCCARTNEY I ANGELINA JOLIE STWORZYŁY KOLEKCJĘ DLA DZIECI!

Nie tylko dedykowana jest dzieciom, ale także ma im pomagać. Poznajcie szczegóły współpracy Angeliny Jolie i Stelli McCartney, której efektem jest kolekcja inspirowana filmem „Maleficent”.

Podobno nikt nie jest się za starym na bajki Disney’a, które bawią, uczą i wciągają kolejne pokolenia. Choć historię na miarę Króla Lwa czy Kopciuszka nie sposób jest powtórzyć, to najsłynniejsza wytwórnia wciąż prześciga się w pomysłach. Najlepszym tego dowodem jest jej najnowszy film dla dzieci, o którym jest niezwykle głośno, choć wciąż czeka on na swoją premierę. Wszystko za sprawą aktorki, która gra w nim rolę główną - Angelina Jolie niezmiennie przyciąga uwagę! „Maleficent” to historia złej czarownicy inspirowana analogiczną postacią z bajki o Śpiącej Królewnie. Nakręcony z rozmachem obraz to, jak zapowiedziano, przede wszystkim piękne kostiumy, niezwykła scenografia i charakteryzacja.

 

I właśnie to stało się inspiracją najnowszej kolekcji Stelli McCartney dedykowanej dzieciom! Stworzone przy współpracy z Jolie projekty, to osiem propozycji dla dziewczynek i chłopców w wieku od czterech do czternastu lat. Znajdziemy w niej sukienki księżniczek, buty, t-shirty czy spodnie – wszystko w cenach od 50 do 125 euro. Co ważne 10% ze sprzedaży każdego produktu wesprze SOS Wioski Dziecięce, które pomaga znaleźć dom osieroconym dzieciom. Premiera kolekcji zaplanowana na kwiecień poprzedzi światowy debiut filmu przewidziany na 30 maja.

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Angelina Jolie | Maleficent | Disney | kolekcja dla dzieci | ubranka dla dzieci | Stella McCartney |

podobne artykuły