Logotyp serwisu lamode.info
NAJMŁODSZE GWIAZDY INSTAGRAMA

NAJMŁODSZE GWIAZDY INSTAGRAMA

Zobacz najmłodsze gwiazdy na Instagramie.

Spis treści

1. POPULARNE DZIECI NA INSTAGRAMIE

Mają zaledwie kilka lat, a już są gwiazdami Instagrama. Czarują uśmiechem i odwagą w pozowaniu do kampanii marek odzieżowych. O kim mowa? Przedstawiamy Wam dzieci, które zdobywają serca tysięcy followersów.

POPULARNE DZIECI NA INSTAGRAMIE

Wśród najmłodszych gwiazd Instagrama znajdują się 8-letnia blondyneczka, Monique Jade, której profil śledzi 24,3 tys. osób. Dziewczynka o magnetycznym spojrzeniu oraz włosach jak u księżniczki. Popularnością cieszy się także profil dwóch bliźniaczek, które przypominają nam czasy małych Olsenek. Ava Marie & Leah Rose pokazują, że w siostrzanym odbiciu tkwi siła i przyciągają ponad 41 tys. obserwatorów na Instagramie. 10-letnia Zhenya Kotova, pomimo młodego wieku, pozuje do zdjęć jak rasowa modeleczka. Swoboda przed kamerą, taneczny chód oraz uśmiech to najlepszy dowód na to, że dziewczynka potrafi uwodzić świat mody. Jej konto na Instagramie lubi 59,6 tys. osób. Koniecznie zajrzyjcie na profil Laury Niemas, małej modelki i aktorki, która zaskarbia sobie sympatię ponad 20 tys. followersów. Nie moglibyśmy nie wspomnieć o uroczej córeczce rosyjskiej modelki, Eleny Perminovej.

POLECAMY: GIVENCHY KIDS

Najmłodsze gwiazdy Instagrama poza popularnością, mają także smykałkę do mody. Rozchwytywane przez projektantów, promują najnowsze kolekcje ubrań dla dzieci. Wierzymy, że zrobią także furorę w dorosłym życiu. W naszej galerii zdjęć zobaczycie małe gwiazdy social media.

POLECAMY: 10-LATKA Z KONTRAKTEM W AGENCJI MODELEK

tagi: gwiazdy | uroda | TRENDY | INSTAGRAM |

podobne artykuły