Logotyp serwisu lamode.info
DZIECIĘCA KOLEKCJA ANNY GUZIK DLA SAMIBOO

DZIECIĘCA KOLEKCJA ANNY GUZIK DLA SAMIBOO

Wasze pociechy pokochają te urocze akcesoria!

Anna Guzik zaprojektowała kolekcję dla marki dziecięcej Samiboo o wdzięcznej nazwie „Kosmiczny Królik”. Wasze pociechy pokochają te urocze akcesoria!

 

Dodatki do snu dla dzieci

 

Motywem przewodnim dziecięcej linii są kosmiczne inspiracje, które doskonale odnajdują się w segmencie dodatków przeznaczonych do snu. W kolekcji znajdują się: pościele, prześcieradła, poduszki, bambusowe pieluszki czy pluszaki-króliczki, a niebawem pojawi się także innowacyjny śpiworek, który będzie rósł razem z dzieckiem. Wszystkie produkty zostały wyprodukowane z certyfikowanych tkanin ze specjalnymi atestami, są przeznaczone dla dzieci w różnym wieku, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

 

Anna Guzik projektantką

 

„Tę kolekcję chciałabym dedykować nie tylko najmłodszym, ale również ich rodzicom, dla których estetyka dziecięcego pokoju jest niezwykle ważna. "Kosmiczny królik" jest zabawny i uniwersalny, a elegancka biel i granat świetnie uzupełniają wystrój dziecięcego pokoju. Kolekcja wykonana jest z najlepszej jakości tkanin, delikatnych i przyjemnych dla skóry dziecka i charakteryzuje się dużą dbałością o detale. Korzystam z niej już od kilku miesięcy i muszę przyznać, że Królik Kosmonauta wciąż wywołuje uśmiech na mojej twarzy" – mówiła Anna Guzik, która jest młodą mamą.

 

Efekty współpracy aktorki z Sabiną Pajdowską, właścicielką firmy Samiboo, mogliśmy poznać podczas prezentacji, która odbyła się w H15 Boutique Hotel. Twórczynie kolekcji opowiedziały o procesie jej powstawania, kulisach wspólnych działań oraz przyszłych planach rozszerzenia gamy produktów.

 

Już od połowy września kolekcja „Kosmiczny Królik” będzie dostępna w sprzedaży w sklepach stacjonarnych oraz na stronie www.samiboo.com. Polecamy!

tagi: Anna Guzik | Samiboo | moda dziecięca |

podobne artykuły