PL / EN
SKUTECZNY DEMAKIJAŻ Z CHUSTECZKAMI CLEANIC PROFESSIONAL

SKUTECZNY DEMAKIJAŻ Z CHUSTECZKAMI CLEANIC PROFESSIONAL

Szybki i dokładny demakijaż? Sięgnij po produkty do demakijażu CLEANIC Professional, w tym po wyjątkowo skuteczne chusteczki Anti-Age 35+.

Jak wiadomo demakijaż to najważniejszy element w pielęgnacji skóry twarzy. Tylko dokładnie oczyszczona skóra oddycha, a dzięki temu regeneruje się, wygląda młodziej i bardziej świeżo. Aby zapewnić twarzy skuteczny demakijaż, warto sięgnąć po produkty sprawdzone i sygnowane przez profesjonalistów.

 

Marka Cleanic to profesjonalna linia produktów Cleanic Professional, dzięki którym proces demakijażu jest szybszy i dużo bardziej przyjemny. Jeśli wciąż doskwiera Ci brak czasu, sięgnij po chusteczki do demakijażu Anti-Age 35+ stworzone na bazie wody micelarnej - innowacji w dziedzinie kosmetyki - umożliwiające skuteczne i delikatne oczyszczanie nawet intensywnego czy wodoodpornego demakijażu bez niebezpieczeństwa podrażnień. Wzbogacone kwasem hialuronowym poprawiają naskórkową i komórkową odnowę, dzięki czemu skóra dłużej pozostaje jędrna i elastyczna, a proces powstawania zmarszczek ulega spowolnieniu. Dzięki nim demakijaż można także wykonać w podróży lub w innych, niesprzyjających warunkach.

 

Linia Cleanic Professional zawiera również chusteczki nawilżane do peelingu, chusteczki Young Anti-Acne, płatki do peelingu, płatki kosmetyczne ze strukturą 3D oraz patyczki do korekty makijażu i demakijażu, których stosowanie zapewni skuteczny i optymalny dla kondycji skóry demakijaż.

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Cleanic | Cleanic Professional | chusteczki do demakijażu | demakijaż |

podobne artykuły